Ana SayfaGenelClubhouse davetiye nasıl alınır

Clubhouse davetiye nasıl alınır

Şu sıralar sosyal medyada hayli gündem olan Clubhouse davetiye olayını masaya yatırıyoruz. Peki Clubhouse için davetiye nasıl alınır? İşte yanıtı.

Son günlerde trend olan yeni bir uygulama var. Clubhouse. Format olarak diğer sosyal medya uygulamalarından hayli farklı. Bu uygulamada belli kişiler tarafından açılan odalara girerek onlarla sohbet edebiliyor ya da yapılan yayını dinleyebiliyorsunuz.

Bu uygulamanın kısa sürede bu kadar popüler olmasının nedeni ise belli konukların patlattığı bombalar. Örneğin geçtiğimiz günlerde Erol Köse açtığı bir odada çok bomba iddialardan bahsetti. Bunlar da ister istemez gündem oldu.

np file 68259

Clubhouse davetiye nasıl alınır

Peki gelelim asıl sorumuza. Clubhouse davetiyesi nasıl alınır. Malum bu uygulamaya girmek için davetiyeniz olması gerekiyor. Aynı Google’ın mail servisi GMail’in ilk zamanlarında olduğu gibi. Yani biri sizi davet etmeden bu uygulamaya giriş yapamıyorsunuz.

Üye olanlara belli sayıda davetiye veriliyor. Dolayısıyla davetiyeniz olsa bile kafanıza estiği kadar kişiyi platforma çağıramıyorsunuz.

Şimdilik bu platforma girmek davetiyeyle olsa da önümüzdeki dönemde yani gözden düşmeye başladığında mutlaka davetiye olayı da kalkacaktır. Şu sıralar çok gündemde olduğu için herkes davetiye bulma derdine düşmüş. Fakat aceleci davranmayın. Zira bu platformda çok fantastik bir olay söz konusu değil. Zekice düşünülmüş bir podcast platformu da diyebiliriz. Elbette davetiye bulabilirseniz orası ayrı bir konu.

Google Android 12 tasarım görüntüleri ortaya çıktı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting