CITROËN YENİ C3 AIRCROSS İLE KONFOR ALANINI GENİŞLETTİ

C3 Aircross

Radikal bir değişime uğrayan yeni C3 Aircross, son derece rekabetçi olan segmentindeki konumunu güçlendirmek üzere benzersiz  bir tarz ile yeni bir döneme adım atıyor.

 Konforu ön planda tutan yenilikçi ve yüksek teknolojili modelleriyle otomotiv tarihinin en köklü üreticilerinden olan Citroën, sektöre kazandırdığı yeniliklere bir yenisini daha ekliyor. Bu kapsamda B-SUV segmentindeki iddialı modeli C3 Aircross’u yenileyen marka, aracın ilk görüntülerini yayınladı.

Hatchback C3 ile aynı tasarım kimliğini paylaşan yeni C3 Aircross, geniş iç hacmi ve gelişmiş araç içi konfor özelliklerini rekabetçi bir fiyat politikasıyla sunmaya hazırlanıyor.

C3 Aircross

Segmentinde yeni bir dönem başlatıyor!

Yenilikçi özellikleriyle segmentinin standartlarını baştan belirleyecek olan yeni C3 Aircross, hacthback sınıfındaki C3 ile aynı Akıllı Otomobil Platformu’nu esas alıyor ve bu sayede özellikle güç-aktarma sistemlerinde esneklik ve maliyet verimliliği sağlıyor.

Baştan aşağı radikal bir değişime uğrayan yeni C3 Aircross, daha fazla iç hacim, zengin motor seçenekleri, üst düzey araç içi konfor özelliklerini iddialı bir fiyatlandırma ile sunarak segmentinde tamamen yeni bir dönem başlatıyor.

Modern ve tutarlı yeni tasarım: Citroën‘in ilk kez Oli konsepti ile tanıttığı ve C3 ile ilk kez uyguladığı yeni tasarım dili unsurlarını benimseyen yeni C3 Aircross, tasarımıyla yeni marka kimliği imzasını ve iddialı görsel dilini bütünleştiriyor.

Yeni Citroën logosunu gururla sergileyen C3 Aircross’un dik tasarımlı ön bölümü, 3’e ayrılmış aydınlatma bölümüyle karakteristik bir ışık imzası kullanıyor. Oldukça modern bir görünüm ortaya koyan tasarım, aynı zamanda çift şeritli marka logosunu belirli unsurlara entegre ederek kaliteye ve ayrıntıya gösterilen özeni vurguluyor.

Bunların yanı sıra yeni araçta Citroën algısını daha da arttırmak üzere ek kişiselleştirme çözümleri de sunuluyor. Bu çözümler arasında çift renkli tavan, tampon hizasında ve köşelerde renkli kilpsler gibi kişiselleştirme seçenekleri yer alıyor.

C3 Aircross

Güçlü ve dengeli silüet!

 Güçlü SUV karakteri: Yeni C3 Aircross, yumuşak ve zarif hatlara sahip önceki modelden, daha köşeli, kaslı ve iddialı bir duruş ile yeni tasarıma geçiş yaparak radikal bir tarz değişimi ortaya koyuyor.

C3 Aircross, yüksek ve yatay motor kaputu, artırılmış iz genişliği, 690 mm çapındaki büyük tekerlekleri çevreleyen belirgin çamurluk kemerleri ve güçlü omuz çizgisiyle yine güçlü bir SUV karakteri sergiliyor. Her karakteristik çizgi, modele dinamizm ve enerji katıyor. Tüm bu tasarım unsurlarıyla birlikte yeni araç oldukça dengeli ve güçlü bir silüet sunuyor.

Daha fazla konforlu yaşam alanı sunan kompakt SUV: Yeni C3 Aircross, 4,39 metre uzunluğa ulaşan yeni boyutlarıyla daha fazla iç hacim sağlıyor. Son derece dengeli oranlara sahip olan yeni C3 Aircross sınıfının en uzun aks mesafesiyle dikkat çekiyor.

Yine bu uzun aks mesafesi arka yolcular için daha fazla diz mesafesi de sağlıyor. C3 Aircross’un boyut ve tasarımıyla ortaya koyduğu geniş yaşam alanı, tüm yolcular için sunulan konforlu seyahat özelliğini yeni bir seviyeye taşıyor.

Ayrıca C3 Aircross, mükemmel kullanım esnekliği sunarak aile hayatını kolaylaştıran çözümler barındırıyor. C3 Aircross, geniş ve işlevsel iç hacmine karşın park ve manevraları kolaylaştıran kompakt dış boyutlara sahip. Böylece C3 Aircross, pratik, çok yönlü, güven verici ve yaşamı kolaylaştıran bir SUV olarak öne çıkıyor.

C3 Aircross

Uygun fiyata elektrikli ve hibrit seçenekleri: Yeni B-SUV, Citroën tarafından en başından elektrikli çözümlere en iyi şekilde uyum sağlayacak şekilde tasarlanan C3 hatchback ile aynı Akıllı Otomobil Platformu paylaşıyor.

Böylece C3 Aircross, ilk kez geleneksel içten yanmalı motor seçeneği dışında elektrikliye geçişi kolaylaştıran bir hibrit çözüm sunarak enerji geçişinin zorluklarına uyum sağlıyor. Ayrıca daha da ileri giderek, Avrupa’da üretilen uygun fiyatlı tamamen elektrikli güç-aktarma sistemleriyle de satışa sunulacak.

Konfor tüm Citroën’lerde olduğu gibi üstün standartta!

Teknoloji beklentilerini karşılıyor: C3 Aircross’un SUV silüeti yerden yüksek bir yapı sunuyor. Bu yapı sürüşü daha güvenli hale getiriyor, araca erişimi kolaylaştırıyor ve daha iyi görüş sağlayan yüksek bir sürüş pozisyonunu destekliyor.

Ayrıca tüm bu unsurlar kabin içi rahatlık hissine katkıda bulunuyor. C3 hatchback gibi yeni C3 Aircross da konforu ön planda tutuyor ve bu pazardaki müşterilerin donanım ve teknoloji beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor.

Cybertruck Tesla’nın Başını Ağrıtmaya Devam Ediyor