Citroën Holidays : Karavancılık teknolojiyle buluşuyor

Holidays

Karavan, konaklama ve kamp aktivitelerini barındıran Citroën, Type Holidays ile retro dış görünümü modern iç tasarımla birleştiriyor.

 Citroën, dünyanın önde gelen karavan etkinliklerinden biri olan Düsseldorf Karavan Fuarı’nda, Type Holidays ismindeki aracını tanıttı. Citroën, hızla büyüyen bu pazara olan bağlılığını SpaceTourer üzerinden geliştirilen konsept ile gösteriyor. Konsept, ikonik Citroën Type H ile modern SpaceTourer’ı bir araya getiriyor.

Yakın zamanda Avrupa’daki Citroën yetkili satıcılarında devreye alınacak “Holidays” isimli yeni ürün gamıyla, yeni bir iç mekan düzenlemesi programı da sunulmaya başlanıyor.

Citroen aynı zamanda motokaravan’a dönüşüme uyumlu araç tedariği konusunda Avrupa’nın en büyük ikinci üreticisi konumunu koruyor. Citroën, İtalyan karoser üreticisi Caselani imzalı Type H görünümündeki bir SpaceTourer ile bu mirasını sergiliyor. Citroën ile uzun yıllara dayanan ortaklığı bulunan Caselani, marka ile farklı türde “Neo-Retro” gövde tasarımlarına imza atıyor ve “Van Life” için farklı bir seyahat şekli sunuluyor.

Kalabalığın arasından sıyrılan “Type Holidays” modeliyle benzersiz bir deneyim yaşanıyor.

Holidays

SpaceTourer’ın modern tasarımı, tek başınıza veya başkalarıyla, tüm kısıtlamalardan uzak, farklı ve konforlu bir seyahat deneyimine davet ediyor. Citroën, daha önce de Hyphen, Rip Curl ve The Citroënist gibi konsept araçlarla karavan alanındaki gücünü göstermişti. Günümüzde Citroën, bu başarılarının üzerine inşa ettiği ve aynı zamanda da büyüyen karavan pazarındaki etkinliğini genişletmeyi ve güçlendirmeyi planlıyor.

Holidays

Kapalı otoparklara da girebiliyor

Yüksekliği sadece 2 metrenin altında olan Type Holidays, gerek şehir içindeki otoparklarda gerekse de plajlardaki park alanlarında rahatlıkla yer alabiliyor. Bu sayede tüm yıl boyunca günlük olarak da kullanılabiliyor. Avrupa’da her yıl yaklaşık 90.000 adet yeni araca denk gelen bu segment, tüm konaklama tipi araçlarının yarısından fazlasını oluşturuyor.

“Van Life”, rekabetçi bir bütçeyle tüm konfor gereksinimlerini kapsayacak şekilde sınırsız seyahat özgürlüğü sunmasıyla özellikle gençler arasındaki popülerliğini artırıyor.

Holidays

SpaceTourer’a ait nitelikler ve özel donanımlar

“Van Life” başarısını, yerleşim ve konfor açısından kat ettiği gelişmelere borçlu. Bu araçla, “Glamping” trendine uygun olarak kamp yapmak artık çok daha şık bir deneyime dönüşüyor. Citroën Type Holidays, Citroën SpaceTourer’ın ferahlık, konfor, sessiz çalışma karakteri, kolay erişim ve havadar iç mekan için iki sürgülü yan kapı, bağımsız açılan bagaj kapağı camı ve daha bir çok avantajı bünyesinde barındırıyor.

Şehrin kargaşasından arzu ettikleri sürede uzaklaşmak ve diledikleri zaman da geri dönmek isteyen dört kişinin ihtiyaç duyabileceği her şeyi Citroën Type Holidays sağlıyor.

Vespa 946 10. Yıl Serisi “Bunny” Türkiye’ye geliyor!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir