Samsung Galaxy Watch6 Classic Astro Edition satışa sunuldu

Samsung Galaxy Watch6 Classic Astro Edition satışa sunuldu

Türkiye’nin de içinde bulunduğu coğrafyanın; zaman, astronomi ve matematik alanlarının gelişmesine katkı sunan bilim ve inovasyon mirasını simgeleyen Galaxy Watch6 Classic Astro Edition, Türkiye pazarında sınırlı sayıda üretilen ilk Galaxy Watch olma özelliği taşıyor.

Astro edition, Türkiye’nin de içinde bulunduğu coğrafyanın; zaman, astronomi ve matematik alanlarının gelişmesine katkı sunan bilim ve inovasyon mirasını simgeliyor. Geçmiş ile gelecek arasında köprü kurmayı hedefleyen bu koleksiyon, bir yandan geçmişte bilime atılan temelleri onurlandırırken diğer yandan bugünün inovasyon yaratıcılarına ilham veriyor.

Samsung Galaxy Watch6 Classic Astro Edition satışa sunuldu

Galaxy Watch6 Classic Astro Edition, modern tasarımı ve özel yazılım özellikleriyle astronominin temel ruhunu yansıtıyor ve kadranındaki pusula özelliği, antik astronomi ölçüm cihazına bir selam niteliği taşıyor. Buna ek olarak saat, ay ve güneş evreleriyle ilgili bilgiler de sunarak kullanıcıların güneş ve ay hareketlerini doğrudan bileklerinden takip etmesine imkan tanıyor. Güneş takibini gösteren kadran özelliğinin saate dahil edilmesi, güneşin usturlap ile yapılan astronomik gözlemlerindeki merkezi rolüne atıfta bulunurken, gün doğumundan gün batımına kadar güneşin günlük yolculuğunu yansıtıyor.

Usturlabın zaman, yön, güneş ve ay evrelerini gösterme yeteneklerini yansıtan saat kadranının tasarımı, zamansal doğruluğu modern estetikle harmanlıyor. Usturlaptan ilham alan dönen çerçeve tasarımının ileri teknolojilerle entegrasyonu, sınırlı sayıda üretilen saatin tarihi usturlaplardan aldığı ilhamı daha da güçlendiriyor.

Evcil hayvanlar için Turuncu Patiler Sigortası


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir