Çift ekranlı Vivo NEX 2 için ilk tanıtım videosu yayınlandı

maxresdefault 2

Çin’in önde gelen akıllı telefon üreticilerinden biri olan Vivo, çift ekranlı ilk modeli NEX 2 için kısa bir tanıtım videosu yayınladı. İşte Vivo NEX 2 hakkındaki ilk detaylar.

Vivo bu senenin ilk çeyreğinde uçtan uca çentiksiz ekranıyla dikkat çeken NEX S modelini satışa sunmuştu. Selfie kamerası için kızaklı bir sisteme ihtiyaç duyan NEX S, tasarımıyla kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarmıştı.

İşte çift ekranlı Vivo NEX 2

Şimdi ise Çinli üretici yeni NEX modeli için gün sayıyor. Kısa süre önce ortaya çıkan bir inceleme videosunda, çift ekranlı Vivo NEX 2 net bir şekilde görünmüştü. Nitekim çok geçmeden Vivo’dan beklenen açıklama geldi. Çinli üretici Vivo NEX 2 için ilk tanıtım videosunu yayınladı. Bahse konu videoya yukarıdan göz atabilirsiniz.

Videodan da net bir şekilde anlaşılacağı üzere NEX 2 çift ekranla gelecek. Böylece ön taraftaki kamera ihtiyacı da tamamen ortadan kalkmış olacak. Yani kullanıcılar arka tarafta bulunan ekran sayesinde, selfie fotoğraflarını da ana kamera ile çekebilecekler.

Öte yandan NEX 2 fiyatına ilişkin ilk detaylar da ortaya çıktı. Sızdırılan bilgilere göre, Vivo’nun yeni amiral gemisi modeli Çin’de 650 dolarlık etiket fiyatıyla satışa sunulacak. Çinli üreticinin çift ekranlı modeli için Avrupa’da talep ettiği fiyat ise 849 euro.

Çin versiyonu ilk global versiyonu arasında ciddi fiyat farkının bulunduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

En iyi bataryaya sahip amiral gemisi modelleri