Ana sayfa Genel Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu gişede sönük başladı

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu gişede sönük başladı

Türk ve dünya halter tarihinin önemli isimlerinden Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesini anlatan Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu, gişede sönük bir başlangıca imza attı.

Müslüm ve Ayla gibi Türkiye’de en çok izlenen filmlerde imzası bulunan Dijital Yapım Evi tarafından beyaz perdeye aktarılan Naim Süleymanoğlu’nun hayatı beklenen ilgiyi görmedi.

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu ismiyle izleyici karşısına çıkan film ilk hafta sonunda 292.685 izleyici tarafından seyredildi.

Başrollerinde Hayat Van Eck, Yetkin Dikinciler, Selen Öztürk. Gürkan Uygun, Uğur Güneş ve İsmail Hacıoğlu gibi isimlerin yer aldığı yapımın Müslüm ile yarışması bekleniyordu.

Geçtiğimiz yıl vizyona giren ve aynı yapımcının imzasını taşıyan Müslüm, 37 hafta gösterimde kalmış ve 6.4 milyon kişiyi sinema salonlarına çekmeyi başarmıştı.

2017’de vizyona giren ve ülkemizden Oscar aday adayı olan Ayla ise 46 hafta gösterimde kalarak 5.58 milyon kişi tarafından izlenmişti.

cep herkülü naim süleymanoğlu

Ayla ve Müslüm’ün izlenme sayılarına bakıldığında Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu’nun bu filmlerin hayli gerisinde kalacağını söylemek pek de yanlış olmaz.

Muhtemelen bu film 2019’un başlarında vizyona giren Çiçero kadar gişe yapacaktır. Hatırlanacağı üzere Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünde yer aldığı film 936.601 izleyici tarafından seyredilmişti.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Hali hazırda en çok izlenen 10 film arasında girmeyi başarmış olan 7. Koğuştaki Mucize de geçtiğimiz hafta 158.361 kişi tarafından izlenerek toplamda 4.781.159 seyirciye ulaştı.

Star Wars The Rise of Skywalker için yeni tanıtım videosu

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En güçlü akıllı telefonlar Ocak 2020

2020 model amiral gemisi telefonların çıkmasına artık sayılı günler kaldı. İşte yeni jenerasyon öncesi en güçlü telefonlar Ocak 2020 listesi. Akıllı telefon sektöründe önemli gelişmeler...

Son Haberler