Ana sayfa Mobil Uygulamalar Instagram iPhone XS Max ve iPhone XR için güncellendi!

Instagram iPhone XS Max ve iPhone XR için güncellendi!

Instagram, iPhone XS Max ve iPhone XR için güncellendi. Bu güncelleme ile Instagram iPhone XS Max ve iPhone XR’ın ekran çözünürlüğünü destekliyor. İşte güncellemenin detayları!

App Store’da yer alan popüler uygulamalar yeni iPhone modelleri için güncellenmeye başladı. 6.1 inç büyüklüğündeki iPhone Xr ve 6.5 inç büyüklüğündeki iPhone Xs Max modellerin optimize edilmeyen uygulamalarda görüntüler pek net görünmüyordu.

iPhone Xs Max ve Galaxy Note 9 kamera karşılaştırması

Instagram, bugün yayınladığı güncelleme ile iPhone Xr ve iPhone Xs Max modellerine destek vermeye başladı.

Instagram iPhone XS Max ve iPhone XR için güncellendi!

Güncellemeyle Instagram, iPhone Xr için optimize ediliyor, iPhone Xs Max için yeniden ölçeklendiriliyor. Yayınlanan bu güncellemeyi App Store‘dan indirebilir ve Instagram’ı daha net bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu tip güncellemeler yakında diğer uygulamalar için de yayınlanacak. Bu sayede ilk başta popüler uygulamalar yeni iPhone modelleri için optimize edilmiş olacak.

iPhone XS Max ve iPhone XR

İlerleyen günlerde; WhatsApp, Facebook ve YouTube uygulamalarının da güncelleme alacağı söyleniyor. Bakalım App Store’daki diğer uygulamalar iPhone Xr ve iPhone Xs Max için ne zaman güncellenecek?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler