Ana sayfa Akıllı Telefon Mekanik saat işlemeli iPhone XS satışa sunuldu

Mekanik saat işlemeli iPhone XS satışa sunuldu

Rusya merkezli ünlü mücevher şirketi Caviar, farklı iPhone modelleri satışa sunmaya devam ediyor. İşte ufak bir servet değerinde olan Caviar imzalı iPhone Xs ve Xs Max modelleri.

Apple geçtiğimiz ay yeni iPhone modellerini tanıtmıştı. iPhone Xs ve Xs Max satışa sunulalı yaklaşık olarak 1 aylık bir süre geçti. Cupertino merkezli şirket iPhone Xs için 999 dolar, Xs Max içinse 1099 dolarlık bir başlangıç fiyatı belirlemişti. Eğer bu fiyatlar size ucuz geliyorsa bir de Rus mücevher şirketi Caviar tarafından tasarlanan iPhone modellerine bakmanızı tavsiye ederiz.

Caviar’dan servet değerinde iPhone XS!

Bilmeyenler için ufak bir hatırlatmada bulunalım. Caviar, Rusya merkezli bir mücevher şirketi. Bu şirket senelerdir yeni çıkan iPhone modellerini alarak altın, titanyum, gümüş gibi kaplamalarla süsleyerek, oldukça uçuk fiyatlardan satışa sunuyor.

Caviar zaten yeni iPhone modelleri çıktığında, altınlı, zümrütlü bazı modellerini satışa sunmuştu. Şimdi ise Grand Complications Skeleton isimli bir tasarım çizgisi ortaya çıktı. Dilerseniz bu tasarıma sahip modellere yukarıdan göz atabilirsiniz.

Rus mücevher şirketi, Skeleton serisi Xs modelleri için 6490 dolardan başlayan fiyatlar belirlemiş. Eğer Xs Max isterseniz, ekstradan 230 dolar daha ödemeniz gerekebilir.

Caviar’ın Xs ve Xs Max’ı nasıl bu hale getirdiğini merak ediyorsanız, aşağıdan tasarım aşamasını gösteren videoyu izleyebilirsiniz.

Dip not olarak belirtelim. Caviar imzalı bir Xs modeli almak isterseniz, güncel kur üzerinden 36.500 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler