iPhone Xs Türkiye fiyatı açıklandı! Yok artık Apple!

iPhone XS

Herkesin merakla beklediği iPhone Xs Türkiye fiyatı bugün açıklandı. iPhone Xs Türkiye fiyatı 9.800 TL seviyelerinde olacakken, iPhone Xs Max Türkiye fiyatı 11.000 TL’den satışa sunulacak.

Apple, nihayet iPhone Xs ve iPhone Xs Max modellerinin yok artık dedirten fiyatlarını bugün açıkladı. Hepsiburada.com üzerinde açıklanan fiyatlar iPhone Xs ve iPhone Xs Max’i satın almak isteyenleri çok üzecek gibi görünüyor.

Apple yeni iPhone modelleri için kendi modemini üretecek

30 Kasım 2018 tarihinde satışa sunulacak olan ve iPhone X’dan işlemci dışında gram farkı olmayan bu ara modeller 9.800 TL seviyesinden satışa sunulacak.

Güncelleme: Apple, iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone Xr’ın resmi satış tarihini 30 Kasım 2018 olarak açıkladı.

iPhone Xs Türkiye fiyatı cep yakıyor!

64 GB iPhone Xs Türkiye fiyatı 9.899 TL olacakken, 64 GB iPhone Xs Max Türkiye fiyatı ise tam 10.999 TL olacak.

Bunların baz model olduğunu depolama alanı arttıkça fiyatın 13.000 TL seviyelerine dayanacağını belirtelim.

iPhone Xs Türkiye fiyatı

Kısa bir dönem yüksek fiyatlarından dolayı statü göstergesi olan iPhone, yine eski günlerine geri dönecek gibi görünüyor.

iPhone 1

Aklı olan düşünme gücüne sahip insanların bir telefona 11.000 TL vermeyeceğini düşünüyoruz. Apple muhtemelen bu yıl ve 2019 yılında Türkiye’deki iPhone satışaları ile dip yapacak. Alım gücünün düştüğü bu zor günlerde telefona bu fiyatların verilmeyeceği açıkça ortada.

Umarız Apple bu saçmalıktan bir an önce vazgeçer. Şu an Almanya’dan iPhone Xs Max alsanız kayıt işlemleri ile birlikte 6.500 TL civarına geliyor. Aynı ürünü Türkiye’de 5.000 TL’ye yani iki katı pahalıya satmak pek etik değil.


Yorumlar kapatıldı.