Cameron Diaz filmi Back in Action Netflix’de

Cameron Diaz filmi

Oyunculuğu bıraktığını açıkladıktan dört yıl sonra Cameron Diaz , yaklaşan aksiyon-komedi Back in Action’da beyaz perdeye geri dönecek.

Cameron Diaz filmi Back in Action Netflix’de! Diaz, Netflix için beşinci Orijinali üzerinde çalışacak olan Annie oyuncusu Jamie Foxx ile yeniden bir araya gelecek. Netflix’te Back in Action hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada .

Back in Action , Horrible Bosses’tan Seth Gordon tarafından yönetilen yeni bir Netflix Orijinal aksiyon-komedi filmi . Komşular yazarı Brendan O’Brien, filmin senaryosunu yazdı. Datari Turner ( Uncorked ) ve Mark McNair ( Into the Storm ), projenin baş yapımcıları olarak O’Brien’a katıldı.

Diğer yapımcılar Good One Productions için Beau Bauman ve Exhibit A için yönetmen Seth Gordon .

Cameron Diaz filmi

Cameron Diaz filmi Back in Action Netflix’de

Back in Action için en büyük oyuncu seçimi haberi , aktris Cameron Diaz’ın kariyerinde üçüncü kez Jamie Foxx ile birlikte rol almak için emekliliğinden çıkması .

Diaz daha önce Foxx ile 1999 spor draması Any Given Sunday’de ve 2014’te Annie’nin yeniden çevriminde bir kez daha oynamıştı . İronik olarak, Annie , Diaz’ın 2018’de emekli olduğunu açıklamadan önce oynadığı son filmdi.

NFL efsanesi Tom Brady’den biraz yardım alan Jamie Foxx, Diaz’ın emeklilikten çıkmasına yardım etti.

Foxx, son birkaç yıldır Netflix projelerinde çalışmakla son derece meşguldü. Foxx, 2020’den itibaren süper kahraman filmi Project Power’da rol aldı , sitcom Dad Stop Utandırmayı Durdur! , vampir aksiyonu Day Shift ve They Cloned Tyrone , 2022’de vizyona girecek bir bilim kurgu komedisi.

Cameron Diaz filmi

The Tonight Show’da Jimmy Fallon ile konuşan Diaz, Hollywood’a uzun süre ara verdikten sonra oyunculuğun “farklı” hissettirdiğini söyledi.

“Bunu o kadar uzun süre yaptım ki, süreç gibi bir şey, bir şekilde tekrar içine düştüm. Ama biraz farklı hissettiriyor.”

“Yaptığım son film  Annie ile Jamie’ydi ve bu yüzden geri dönen ilk film Jamie ile bu film. O çok harika, çok kolay, çok profesyonel, çok yetenekli ve sadece onunla çalışabiliyor.”

Cameron Diaz filmi

Back in Action’ın üretim durumu nedir ?

Back in Action’ın aktif geliştirme aşamasında olduğu doğrulandı ve üretimin 2022’de başlaması bekleniyordu.

Yeni filmin Kasım 2022’de başlayacağını öne süren çekim programları ile bu şimdi doğrulandı.

ScreenDaily’ye göre film, Netflix’in Londra Shepperton Stüdyolarında prodüksiyona başlayacak. Filmin ayrıca Atlanta, Georgia’da çekileceği düşünülüyor.

Motorola, konsept katlanabilir akıllı telefonunu sergiledi!