Call of Duty WW2 PC sistem gereksinimleri


Önümüzdeki Kasım ayının başında satışa sunulacak olan Call of Duty WW2 için minimum PC sistem gereksinimleri yayınlandı. İşte detaylar.

Bu sene yayınlanacak olan Call of Duty oyunun serinin fanlarında ayrı bir yeri olacağı kesin. Zira önümüzdeki Kasım ayında çıkacak olan serinin yeni oyunu; Call of Duty WW2 bizleri maziye götürecek.

Seriyi en başından beri takip edenler iyi bilirler. Call of Duty serisi 2. Dünya Savaşı temasıyla doğmuştu. Kendisini, bizlere öyle sevdirmişti. Keza ilk 3 oyunda da 2. Dünya Savaşı’na ait senaryolar oyun severlere aktarılmıştı. Fakat 4. oyunla başlayan modern savaşlar döngüsü bitmek bilmedi.

Serinin 5. oyunu World at War’dan bu yana, ilk defa 2. Dünya Savaşı’na odaklı bir oyunla karşı karşıyayız. Peki PC’nin seneler sonra tekrardan özüne dönen CoD serisinin yeni oyunu için yeterince güçlü mü? Oyunun yapımcısı konumunda bulunan Sledgehammer Games, Call of Duty WW2 için minimum PC sistem gereksinimlerini yayınladı. Yayınlanan listeye göre bu oyunu oynayabilmek için en kötü Windows 7 64bit işletim sistemine sahip bir PC’niz olması gerekiyor. Ayrıca bu PC’nin CPU tarafında Intel i3 3223 ya da eşdeğeri bir AMD işlemciden güç alması da önemli. CoD WW2, PC oyuncularını RAM anlamında zorlayabilir. Zira oyunun minimum RAM değeri 8GB olarak gösterilmiş. Donma ve kasma yapmadan oynayabilmeniz içinse NVidia GeForce GTX660 ya da AMD Radeon HD 7850 ayarında bir karta sahip olmanız gerekiyor.


Etiketler:

Call of Duty WW2 PC sistem gereksinimleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Kerim dedi ki:

    ryzen 5 1600 3.20ghz ya da i5 7600k, gtx1060, samsung 850 ssd kaldirir mi?

Sayfa başına git