Call of Duty: Modern Warfare II 28 Ekim’de geliyor

Call of Duty: Modern Warfare II 28 Ekim'de geliyor

Call of Duty hayranları, Cadılar Bayramı’nda bekledikleri oyuna kavuşacaklar. Serinin bir sonraki oyunu Call of Duty: Modern Warfare II 28 Ekim’de çıkacak. İşte detaylar.

Gişe rekorları kıran serinin yeniden başlatılması 2019 Modern Warfare’in devamı niteliğinde olacak. Activision Blizzard, herhangi bir oynanış göstermeyen oyunla ilgili bir teaser videosu yayınladı. Şirket, öne çıkacak bazı karakterlerin çizimlerini ortaya koydu: John “Soap” MacTavish, Simon “Ghost” Riley, Captain John Price, Kyle “Gaz” Garrick ve Alejandro Vargas gibi detaylar videoda görünebiliyor. Yine de bir oynanış gösterimi çok uzakta olmayabilir. Teaser, “J-8-22” yazan hızlı bir metin flaşı içeriyor. Bu da 8 Haziran’da daha geniş bir açıklamanın gelebileceğine işaret ediyor. Bir Call of Duty: Modern Warfare II çıkışına paralel olarak, battle royale’in “büyük bir evrimi” bu yıl içinde gerçekleşecek.

Call of Duty: Modern Warfare II, Activision Blizzard için uzun yıllardır tartışmasız en önemli Call of Duty oyunu. Seri, şirketin baş tacı konumunda. En son sürüm Call of Duty: Vanguard, bazı tahminlere göre 2021’in en çok satan oyunu olsa da, lansmanında önceki yılın girişi olan Black Ops Cold War’dan “daha düşük premium satışlar” gördü.

Call of Duty: Modern Warfare II 28 Ekim'de geliyor

2022’nin ilk üç ayında, şirketin Activision tarafı şirketin 150 milyon aylık aktif oyuncudan 100 milyona düştüğünü belirtti. Oyunla ilgili gelişmelere devam eden şirket oyuncuları elinde tutmaya devam etmeyi planlıyor.

Google Asistan artık Samsung Galaxy Watch 4’te mevcut


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir