Ana sayfa Genel Call of Duty Modern Warfare Dark Edition ortaya çıktı!

Call of Duty Modern Warfare Dark Edition ortaya çıktı!

Bu yılın son çeyreğinde satışa sunulacak olan Call of Duty Modern Warfare, koleksiyoncu sürümünde oyunculara gerçek bir gece görüş gözlüğü vaat ediyor. İşte konu hakkındaki detaylar.

Son dönemde satışa sunulan oyunların koleksiyon sürümlerinde akla hayale gelmeyecek ekstralar bulunuyor. Nitekim CoD Modern Warfare da bu oyunlardan biri. Activision ve Infinity Ward işbirliğiyle geliştirilen Modern Warfare, 25 Ekim’de PC, PS4 ve Xbox One için raflardaki yerini almış olacak. 2007 yılında çıkan orijinal Modern Warfare’ın bir nevi yeniden çevrimi olan oyun, bu yıla damgasını vurabilir.

Activision geçtiğimiz gün oyunun koleksiyoncu sürümünde ne gibi ekstraların yer alacağını açıkladı. Buna göre Modern Warfare koleksiyoncu sürümünü satın alanlar;

Fiziksel İçerikler:

– Call of Duty: Modern Warfare oyunu
– Steelbook
– Tam karanlıkta 20 metreye kadar görmeyi sağlayan gece görüş gözlüğü
– Gece görüş gözlüğü standı

Dijital İçerikler:

– Özel oyun içi taktiksel bıçak
– “All Ghillied Up” operatör paketi
– “Crew Expendable” operatör paketi
– “War Pig” operatör paketi

içeriklerinin de sahibi olacaklar. Elbette burada en çok dikkat çeken detay paketin gerçek bir gece gözlüğü içeriyor olması. Paketin ABD’deki satış fiyatı 199.99 dolar olarak açıklandı. Muhtemelen ülkemizdeki fiyatı da 1500 TL civarında olacaktır. Elbette bu fiyat 25 Ekim’e kadar 2000 TL’nin üzerine de çıkabilir. Sonuç olarak bekleyip göreceğiz.

FIFA 20 tüm hatlarıyla ortaya çıktı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler