Call of Duty Black Ops 3 ücretsiz oldu

call of duty black ops 3

Sony geçtiğimiz gün gerçekleştirdiği E3 2018 basın konferansı sonrası hoş bir sürprize de imza attı. 2015 yılında yayınlanan Call of Duty Black Ops 3, PS Plus aboneleri için ücretsiz oldu.

Oyun dünyasının önemli isimlerinden biri olan Sony, geçtiğimiz gün E3 sahnesindeydi. Gece geç saatlerde start alan Sony konferansına yeni oyunlar tanıtılmasa da daha önce duyurusu yapılmış olan oyunlar için çeşitli videolar yayınlandı. Sony, basın konferansı sonrası PS Plus sahipleri için de hoş bir sürprize imza attı.

2015 yılında yayınlanan Call of Duty Black Ops 3, ücretsiz PS Plus Haziran oyunları arasına katıldı.

Call of Duty Black Ops 3 oyununa ücretsiz sahip olun

Bilindiği üzere Call of Duty serisinin bu sene yayınlanacak olan oyunu Black Ops 4 olacak. Sony bunu da göz önünde bulundurarak PS Plus Haziran ayı oyunlarına Call of Duty Black Ops 3 oyununu da dahil ettiğini açıkladı.

Yapılan açıklamada PS Plus abonelerinin Black Ops 3’ü 11 Temmuz tarihine kadar ücretsiz olarak indirebilecekleri belirtildi. Aynı şekilde aboneliğini devam ettiren PS Plus üyeleri, bu süre boyunca Black Ops 3’ü ücretsiz olarak oynamaya devam edecekler. Elbette oyunun 11 Temmuz’a kadar kütüphanenize eklenmesi gerekiyor. Yoksa bu tarihten sonra oyunu ücretsiz olarak oynamanız mümkün olmayacaktır.

Şu aralar PS Plus üyeliğinin yüzde 25 indirimli olarak satıldığını da hatırlatalım.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin