Bybit, stETH verip ETH geri alma hizmetini başlatıyor

stETH

Bybit, Ethereum Likit Staking hizmetini bir üst seviyeye taşıyor. Bugünden itibaren, kullanıcılar stake ettikleri Ether Tokenleri (stETH) verip işlem ücreti ödemeden 1’e 1 oranda ETH geri alabilecek.

Bybit’in Ethereum Likit Staking hizmeti, kullanıcılara %7’ye varan APR kazanma fırsatı sunar. Ether tokenler, Ethereum ağından istikrarlı bir şekilde ödüller elde eder ve sonradan faiziyle birlikte orijinal sermayeye geri çevrilebilir.

stETH

Bybit, maksimum sermaye verimliliği için kullanıcıların stETH’yi işlem teminatı olarak kullanmasına da izin verir. Stake edilen varlıkların potansiyelinin artırılması, yatırımcılara üst düzey fırsatlar dünyasını keşfetme imkânı sağlar.

Doğal olarak, bu cömert APR, işlem için kullanılıp kullanılmamasından bağımsız olarak tahakkuk eder. Bybit, Ether tokenler teminatlı krediler yoluyla başka kazanç elde etme imkânları da sunarak kullanıcılarının varlıklarını başka finansal aktivitelerde de çalıştırabilmesine olanak tanır.

stETH

“Bybit’in Ethereum Likit Staking ve stETH geri alma hizmeti sayesinde kullanıcılar hem pasif gelir hem de aktif işlem fırsatları sağlayan sorunsuz ve kullanıcı dostu bir ekosisteme erişim kazanıyor.” diyen Bybit finansal ürünler direktörü Vivien Fang sözlerine şöyle devam etti: “En iyi araçları ve özellikleri sunarak kullanıcılarımızı güçlendirmek için var gücümüzle çalışıyoruz ve stETH geri alma hizmetinin kullanıma sunulması da bizim için bu hedefe giden yolda attığımız başka bir adım.”

Chery TIGGO 7 PRO : Akıllı teknolojiyi konforla buluşturuyor  


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir