Büyük Xbox One güncellemesi yolda!

Buyuk Xbox One guncellemesi yolda

Windows 10 sistemine yakın bir zamanda dahil edilmesi planlanan Xbox One için yeni bir güncelleme yayınlandı.

29 Temmuz 2015 tarihinde bilgisayarlara ulaşan Windows 10, ardından yeni güncellemeler alarak iyileştirilmeye devam ediliyor.

Buyuk Xbox One guncellemesi yolda!

29 Temmuz itibariyle bilgisayarlara ulaşan Windows 10, ardından yeni güncellemeler alarak iyileştirilmeye devam ediliyor. Bunun yanı sıra bir yandan da işletim sistemini mobil cihazlara ve Xbox One platformuna uyarlamak için çalışmalarına son sürat devam eden Microsoft, Xbox One adına yayımlanacak olan büyük güncelleme öncesinde konsol için yeni bir yamayı kullanıcılara sundu.

Tüm Xbox One kullanıcılarına ulaştığı bildirilen yeni, küçük güncelleme, konsola ek bir özellik getirmemekte. Ancak bu durum güncellemenin önemli olmadığı anlamına da gelmiyor aksine, küçük güncelleme, cihazın ilerleyen aylarda alacağı büyük güncelleme için ön hazırlık niteliği taşımakta.

Gelen yeni bilgilere göre Xbox One‘ı yakında yayımlanacak olan büyük güncellemeye hazırlayan Microsoft, ek olarak sadece kullanıcı ara yüzünde iyileştirmeler yaptı.

Bahsi geçen bu büyük güncelleme, öncelikle eylül ayında ön izleme programına dahil olan kullanıcılar için görücüye çıkacak. Bir nevi beta süreci yaşayacak olan ‘update’, hatalarından arındıktan sonra tüm kullanıcılara ulaşacak. Güncellemenin kasım ayı içerisinde yayımlanması bekleniyor.

Xiaomi Redmi Note 2 rekor kırdı!