Ana Sayfa Bulut Bulut Depolama Servisi Box Yükselişini Sürdürüyor

Bulut Depolama Servisi Box Yükselişini Sürdürüyor

Kullanıcılarına bulut depolama servisi sunan Box firması halka arz edilmeye hazırlanırken, toplam değerini 2.4 milyar dolara çıkararak yükselişini sürdürdü.

Kullanıcıların kişisel dosyalarını internet üzerinde depolamalarını ve güvenli bir şekilde paylaşmalarını sağlayan bulut depolama servisi hızla yaygınlaşmaya devam ederken, bu alanda faaliyet gösteren firmalar da değerlerini yükseltmeye devam ediyorlar. Sayıları her geçen gün artan bu depolama servisleri arasından sıyrılmayı başaran Amerika menşeli Box firması, geçtiğimiz günlerde sağladığı 150 milyon dolarlık fonla yükselişini sürdürdü.

Box

Kullanıcılarına 50 GB’a kadar ücretsiz depolama imkanı sunan, bunu aşan depolama alanı için ise aylık bir ücret alan Box platformu, kullanıcılarına BlackBerry, iOS, WebOS ve Windows Phone üzerinden dosyalarına ulaşma imkanı sağlayarak önemli bir atılımda bulunmuştu. Wall Street Journal‘da yer verilen yeni bir habere göre, son dönemdeki atılımlarıyla ön plana çıkan Box, TPG firmasından sağladığı 150 milyon dolarlık fonla birlikte toplam değerini 2.4 milyar dolara yükseltmeyi başardı.

Microsoft Lüksemburg’ta Mercek Altına Alındı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting