Ana sayfa Dosya Konusu Bu oyun konsolları yok satıyor!

Bu oyun konsolları yok satıyor!

En çok satan oyun konsolları hangileri? İşte çıkışından bu yana adeta yok satan, oyun sektörüne damga vuran konsollar.

Günümüzde oyun konsolları, oyun severlerin vazgeçilmezi haline gelmiş durumda. Bu nesilde PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch arasında bir rekabet mevcut. Gerçi Switch‘i PS4 ve Xbox One’dan ayrı tutmamız mümkün. Çünkü Switch, hem kullanımı hem de gücü itibariyle rakiplerinden ayrılıyor.

Şimdi gelelim asıl konumuza yani konsolların satış rakamlarına. Listeye geçmeden önce PS4, Xbox One, Switch ve 3DS gibi konsolların hala sıfır olarak satıldığını hatırlatmak isteriz. Yani bu satış rakamlarının günden güne artması sürpriz olmayacaktır.

Nintendo Switch alana Labo hediye!

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri adeta yok satan oyun konsolları listesi ile başbaşa bırakalım.

En çok satan oyun konsolları

10) Game Boy Advance

Nintendo’nun en istikrarlı olduğu sektörlerden birisi de el konsolları. 2001 yılında çıkan Game Boy Advance’da bu durumun en önemli göstergelerinden.

Oyun dünyası için önemli bir basamak olan Gameboy Advance, şimdiye kadar 81.5 milyon adet satmayı başarmış durumda. Belki ilerleyen günlerde PS4, Game Boy Advance’ı geçmeyi başarabilir.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

TP-Link TL-PA4020P Kit ile verimli internet kullanımı mümkün

TL-PA4020P Kit ile hem eviniz ya da ofisinizde performanslı kablosuz ağ kurun hem de diğer elektronik cihazlar için prizleriniz olsun. Günümüzde gerek evimiz gerekse de...

Son Haberler