Borderlands 3 Yeni Nesil Konsollara Özel Olacak

borderlands 3

Take Two’nun geçtiğimiz günlerde düzenlediği mali konferansı sırasında değindiği Borderlands 3’ün yeni nesil konsollara özel olacağı ortaya çıktı.

Gearbox Software stüdyosu tarafından geliştirilen ve tufah görselliğiyle rakiplerinden ayrılarak en başarılı FPS serileri arasına girmeyi başaran Borderlands, önümüzdeki yıllarda da oludkça etkili olacak gibi görünüyor. Önümüzdeki aylarda yayınlanacak olan The Handsome Collection ile Borderlands serisini yeni nesile de taşıyacak olan Gearbox Software, bir yandan da serinin yeni oyunu üzerinde çalışmalara başladı.

borderlands_3

Geçtiğimiz günlerde düzenlediği mali konferansı sırasında Borderlands serisinin geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulunan serinin yayımcı firması Take Two, oyunseveler tarafından merakla beklenen Borderlands 3 hakkında ilk detayları paylaştı. Take Two yönecticisi Karl Slatoff’un etkinlik kapsamındaki konuşmasından, Borderlands 3’ün Xbox One ve PlayStation 4’e özel olacağı anlaşıldı.

Yeni Borderlands oyununun eski konsollar için yayınlanmayacağı neredeyse kesinleşmiş olsa da, oyunun PC kullanıcılarının beğenisine sunulup sunulmayacağı şimdilik belirsizliğini koruyor.

Apple’ın Fiyatları Düşürmesi Gerekebilir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir