Ana sayfa Apple BMW sahipleri iPhone kullanmak için para ödeyecek

BMW sahipleri iPhone kullanmak için para ödeyecek

BMW sahipleri, araç içinde Apple CarPlay servisini kullanarak telefonlarını araca bağlamak ve uygulamaları çalıştırmak için yıllık aidat ödeyecekler.

BMW kullanmak ucuz değil

Alman otomotiv devi 2019 model otomobillerini satın alacak araç sahipleri için bir yıllık ücetsiz kullanım sunacak. Ancak bir yılın sonunda Apple CarpPlay servisini kullanmak isteyen iPhone sahipleri, yıllık 80 dolarlık abonelik ücreti ödemek zorunda olacak.

Yıllık ödeme yapmak istemeyenler ise ömür boyu (20 sene) abonelik için 300 dolar ödeyebilecekler.

Apple CarPlay servisi sunan diğer otomobil üreticileri şimdilik bu servisi ömür boyu ücretsiz oalrak sunuyorlar. Ancak BMW’nin adımından sonra başka üreticilerin de yeni otomobillerinde ücretli abonelik sistemini getirmesi mümkün olabilir.

Facebook 5 milyar dolar ceza ödeyecek

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler