Bloodborne İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Bloodborne İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

From Software tarafından PlayStation 4’e özel olarak hazırlanan Bloodborne’un çıkış tarihi, Tokyo Game Show 2014 kapsamında resmi olarak duyuruldu.

Demon’s Souls ve Dark Souls gibi popüler RPG’lerin yapımından sorumlu olan From Software stüdyosu tarafından PlayStation 4’e özel olarak geliştirilen Bloodborne, geçtiğimiz aylarda düzenlenen E3 2014 kapsamında resmi olarak tanıtılmış ve oyunseverlerin ilgisini çekmeyi başarmıştı. Souls serisinde olduğu gibi kasvetli bir dünyada geçen Bloodborne için meraklı bekleyiş sürerken, From Software ve Sony oyunun çıkış tarihini resmi olarak açıkladı.

Bloodborne

Tokyo Game Show 2014 kapsamında düzenlediği basın toplantısında Bloodborne‘u kapsamlı olarak tanıtan Sony, oyunun 5 Şubat 2015’te piyasaya sürüleceğini açıkladı. Ancak hem From Software ve Sony’nin Japon firmaları olması hem de duyurunun Tokyo Game Show kapsamında yapılması, oyunun ilk olarak Japonya’da satışa sunulup daha sonra diğer pazarlara taşınabileceğini gösterdi. Öte yandan oyunun özel içeriklerinden oluşan bir Special Edition hazırlanabileceğini açıklayan Sony, bu versiyonun sınırlı sayıda kullancıya ulaşacağını belirtti.

State of Decay 2015′te Xbox One’a Taşınacak