Sony IFA 2014’te Derin Sulara Dalacak

Sony IFA 2014te Derin Sulara Dalacak

Suya dayanıklı akıllı telefonlar geliştirme konusunda önde gelen firmalardan olan Sony, IFA 2014’te suya dayanıklı yeni akıllı telefonunu tanıtacak.

Önümüzdeki günlerde Berlin’de düzenlenecek olan IFA 2014 kapsamında birçok yeni ürününü görücüye çıkarmaya hazırlanan Japon teknoloji devi Sony, resmi Twitter üzerinden yayınladığı bir iletiyle etkinlikte tanıtacağı bir cihazın daha sinyallerini verdi. IFA 2014 kapsamında yeni amiral gemisi akıllı telefonu Xperia Z3’ün yanı sıra Xperia Z3 Compact ve Smartwatch 3’ü de tanıtması beklenen firma, yayınladığı bu iletiyle etkinlik kapsamında suya dayanıklı yeni bir ürün tanıtacaklarını açıkladı.

Suya_dayanıklı_Sony

Suya dayanıklı akıllı telefonlar geliştirme konusunda önde gelen firmalar arasında yer alan Sony, bu çalışmalarını daha da geliştirecek gibi görünüyor. Firmanın bu alandaki en gelişmiş telefonu olan Xperia M2 Aqua’nin de sahip olduğu IP65/68 sertifikasına sahip olduğu söylenen bu yeni cihaz, suya dayanıklılık konusunda Xperia M2 Aqua’yı da geride bırakacak gibi görünüyor. Yaklaşık 1.5 metre derinliğe kadar suya dayanan M2 Aqua’nın aksine yeni cihazın 2 metreye kadar dayanıklı olabileceği belirtiliyor.

iWatch 400 Dolara Satışa Sunulabilir