BlackBerry X10 ’nun Farklı Renkleri de Olacak

Yarın tanıtılması beklenen BlackBerry’nin yeni platformuna üye ilk akıllı telefonu BlackBerry X10 ’nun siya renginin yanı sıra Beyaz renkte modeli de olacak. 

BlackBerry yarın içerisinde gerçekleştireceği toplantı ile yeni platformu BlackBerry 10’u tanıtmak için saat sayıyor. Yeni işletim sisteminin yanı sıra BlackBerry’nin yeni akıllı telefonları hatta Tablet PC’sinin de bu toplantıda gösterime çıkması bekleniyor. BlackBerry X10, BlackBerry Z10 ve BlacBerry 10 Tablet PC muhtemelen il tanıtılacak ürünler arasında yer alıyor. Bu ürünlerden Z10’nun siyah renge sahip resimleri geçtiğimiz günlerde basına sızmıştı. Bugün gelen habere göre Z10’nun beyaz modelinin satışa sunulacağı söyleniyor. Ürünün resmi de ortalıkta dolaşmaya başladı.blackberry-10-beyaz
BlackBerry Z10 4.2 inç genişliğinde HD ekrana sahip olacak. Ürünün fiyatı konusunda çeşitli söylentiler dolaşsa da, biz yurt dışında 1600 Tl civarında olmasını bekliyoruz. RIM’den ise şimdilik ses seda yok. Firma yapılacak lansman öncesi hiçbir açıklama yapmıyor ve kullanıcıları merakta bırakarak popülerlik sağlamak istiyor. Bakalım BlackBerry yeni ürünleri ve platformuyla birlikte kullanıcıların beğenisini kazanabilecek mi?