BlackBerry Z10 Akıllı Telefonun Fiyatı Kesinleşti!

RIM’in 30 Ocak tarihinde yapacağı tanıtım ile yeni Platformu BLackBerry 10’u tanıtmasının yanı sıra yeni akıllı telefonu BalckBerry Z10 ’u da görücüye çıkarması bekleniyor. 

Bu tarihe çok kısa bir süre kala İngiltere’den gelen bir haber BlackBerry 10’nun fiyatını ortaya çıkardı. Tam ekran dokunmatik deneyimi sunacak olan bu yeni akıllı telefonun fiyatı 480 pound olarak belirlenmiş. Teknoloji marketlerinin stoklarına yavaş yavaş girmeye başlayan BlackBerry Z10’un son kullanıcı fiyatının bu olduğu yönündeki görüşler ağır basıyor. Ürünün Kurumsal kullanıcıara satılacak fiyatı ise daha bilinmiyor. Bildiğiniz gibi BlackBerry Z10 hem kurumsal hem de bizim gibi kullanıcılara hitap eden bir akıllı telefon.balackberry Z10

Eğer telefonu size şirketiniz vermemiş ise Z10 üzerinde kurumsal uygulamalara erişmeniz mümkün değil. Bilgi işlem takımının desteğiyle aktif olan kurumsal paket teknoloji marketlerinde satılacak ürünlerde yüklü olarak gelmeyecek. Bu sayede BlackBerry cihaz üzerindeki fazlalığı normal kullanıcılara yansıtmamış olacak. Hemen belirtelim BlackBerry Z10’un fiyatını TL’ye çevirdiğimizde 1360 TL civarında bir rakamla karşılaşıyoruz. Ürünün Türkiye satış fiyatının ise verdiler dahil. 2000 ila 2200 TL arasında konumlandırılması bekleniyor. Bakalım fiyat beklediğimiz gibi mi olacak? Çok kısa sürede göreceğiz.