Ana SayfaAndroidBlackBerry Kullanıcıları Amazon Appstore'u Kullanabilecek

BlackBerry Kullanıcıları Amazon Appstore’u Kullanabilecek

BlackBerry’nin Amazon’la anlaşmaya vardığı ve bu anlaşma sonrası kullanıcılarının Amazon Appstore’daki Android uygulamalarını kullanabileceği açıklandı.

Her ne kadar son yıllarda zorlu bir süreçten geçiyor olsa da hala dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan BlackBerry‘nin akıllı telefon pazarında yaşadığı düşüşün en önemli etkenlerinden biri de kullanıcılarına diğer platformlar kadar seçenek sunamıyor olmasıydı. BlackBerry kullanıcıları bugüne kadar istedikleri uygulama veya mobil oyunlara ulaşma konusunda Android veya iOS gibi diğer platformların kullanıcılarından çok daha fazla zorluk çekiyorlardı.

Amazon_App_Store

- Reklam -

Ancak Kanadalı telefon üreticisi BlackBerry ve dünyanın en büyük online alış veriş platformu olan Amazon arasında düzenlenen yeni anlaşma, bu sorunu çözecek gibi görünüyor. İki firma arasındaki bu dev anlaşma sonrasında BlackBerry kullanıcıları, 200.000’den fazla Android uygulması ve oyunu barındıran Amazon Appstore‘u serbestçe kullanabilecekler. Bu yılın sonbahar aylarında uygulamaya konması beklenen bu anlaşmanın hayata geçmesiyle beraber kullanıcılar hem Amazon Appstore‘dan hem de BlackBerry World’den uygulama indirebilecekler.

LG Nexus 6′yı Üretmeyeceğini Açıkladı

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting