Ana SayfaGenelBitcoin tekrardan 60 bin doların altında!

Bitcoin tekrardan 60 bin doların altında!

Kripto para piyasaları tekrardan kırmızıya döndü. Bir süredir devam eden lale devrine küçük bir ara verilmiş gibi görünüyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Bitcoin tekrardan 60 bin doların altında! Kripto para piyasasını az çok takip edenlerin de bildiği üzere uzun bir süredir piyasaya yeşil renkler hakimdi. Bu süreçte pek çok kripto para yeni ATH’ler gerçekleştirerek önemli işlere imza attı.

BTC’de bu sezonu boş geçmedi. Bir ara 68 bin dolar seviyesini de geçen Bitcoin 70 bin dolar barajını zorladı fakat geçemedi. Pek çok analiste göre BTC’nin 70 bin dolar eşiğini aşması kritik bir önem arz ediyordu.

70 bin doları geçemeyen Bitcoin son 1 hafta içerisinde yüzde 10’un üzerinde değer kaybederek 60 bin doların da altına düştü.

Bitcoin George Soros etkisi

Bitcoin tekrardan 60 bin doların altında!

Bitcoin’in düşmesiyle birlikte diğer kripto paralar da değer kaybetmeye başladı. 4900 dolar seviyesine kadar yükselen en büyük altcoin Ethereum bir ara 4000 doların da altına düştü. Sonradan ufak bir toparlanma yaşayan ETH tekrardan 4000 doların üzerine çıkmayı başardı. ETH’nin genel grafiğine baktığımızda onun da son 1 hafta içerisinde yüzde 10’a yakın değer kaybettiğini görüyoruz.

Öte yandan son dönemin flaş kripto paralarından biri olan Solana da yüzde 10’a yakın değer kaybı yaşayarak 204 dolara kadar geriledi.

Dip not olarak belirtelim. Yatırım tavsiyesi değildir.

Realme GT 2 Fold tasarımı ortaya çıktı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting