Ana SayfaGenelBitcoin Mucidi Satoshi Nakamoto hakkında yeni iddialar var!

Bitcoin Mucidi Satoshi Nakamoto hakkında yeni iddialar var!

Bitcoin mucidi Satoshi Nakamoto ile ilgili yeni iddialar ortaya atılıyor. Hadi gelin hem bu iddialara hem de diğer detaylara birlikte bakalım.

Herkesin fazlasıyla merak ettiği Bitcoin mucidi Satoshi Nakamoto hakkında son derece ilginç iddialar ortaya atılıyor. Kripto paralar son dönemlerde sürekli gündemde olduğu için bazı haberler heyecan yaratıyor. Mesela yalnızca Bitcoin bile tek seferde x2 yükseliş elde etti.

Borsa uzmanları tarafından yapılan açıklamalara bakıldığında kripto paralar kesinlikle güvenli değil. Ancak risk almayı seven bir diğer kesim ise kripto paraların son derece güvenilir olduğunu ifade ediyor. Ayrıca geleceğin teknolojisi olarak görülmeleri onların değerini artırıyor. Fakat kripto paraların mucidi tehlike yaratıyor.

Satoshi Nakamoto kripto varlığıyla büyük tehlike

Bitcoin gibi kripto paraların en önemli sorunlarından birisi de henüz stabil olmamasından kaynaklanıyor. Eğer herhangi birisinin elinde fazladan kripto para varsa fiyatlarda oynama yaratabiliyor.

Bitcoin mucidi Satoshi Nakamoto

Bu kişilere balina da denilmektedir. Balinalarda genellikle 1000 ve üzeri Bitcoin oluyor. Böyle bir durumda kripto paraları arttıkça etki oranları da yükseliş gösteriyor. Şu anda Satoshi Nakamoto isimli Bitcoin kurucusu yaklaşık olarak 1,1 milyon Bitcoin bulunduruyor. Bu gerçekten de dudak uçuklatacak kadar yüksek bir rakam.

Böylesine yüksek bir rakam İlk başlarda alındığı için normal karşılanabilir. Henüz Bitcoin yeteri kadar yüksek seviyede değilken onda çok fazla kripto para bulunuyordu. Eğer şu anda elindeki Bitcoin’leri satarsa kripto paralarda krize neden olabilir.

Bitcoin ve Ethereum sert düştü!

Peki siz onu bir tehlike olarak görüyor musunuz? Yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting