Ana sayfa Akıllı Telefon Huawei Mate 30 Pro canlı canlı görüntülendi!

Huawei Mate 30 Pro canlı canlı görüntülendi!

Tanıtımına artık sayılı saatler kalan Huawei Mate 30 Pro bir kez daha canlı canlı görüntülendi. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Hali hazırda akıllı telefon pazarında en çok sevkiyat gerçekleştiren 2. isim olan Huawei, yeni amiral gemisi modelini 19 Eylül’de tanıtacak. Çinli üretici gerçekleştireceği özel etkinlikte 3 farklı Mate modeli ile teknoloji tutkunlarının karşısına çıkacak.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi üst segmente hitap eden Mate modeline biri orta segment olan lite modeli, diğeri ise amiral gemisi statüsündeki pro modeli eşlik edecek.

Vivo NEX 3 AnTuTu’nun yeni kralı oldu!

Son haftalarda yeni çıkacak olan Mate modellerinde Google servislerinin yer almayacağı dile getiriliyor. Hatta bu durumun söylentiden ziyade kesinleşmiş olduğunu savunanlar da mevcut. Henüz Huawei’den konu hakkında net bir açıklama gelmiş değil. Dolayısıyla çıkmamış candan ümit kesilmez diyerek, etkinlik tarihini bekliyoruz.

Özellikle son birkaç gündür Huawei Mate 30 Pro ile ilgili pek çok sızıntı gerçekleşti. Tanıtımı yapılmayan telefonun kutu açılış videosu bile yayınlandı. Bazı kesimler bu sızıntıların Huawei tarafından bilinçli olarak yapıldığını savunuyor. Nitekim haksız da sayılmazlar. Malum, Google servislerinden mahrum bir cihaz ne kadar ses getirirse, PR’ı da o kadar iyi yapılmış demektir.

Sonuç olarak bu sızıntılara geçtiğimiz gün bir yenisi daha eklendi. Huawei Mate 30 Pro tüm hatlarıyla canlı canlı görüntülendi. Dilerseniz bahse konu görüntülere aşağıdan göz atabilirsiniz. (Görselleri büyütmek için üzerine tıklayınız)

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Grafen pil önündeki en büyük engel; Çin

Yakında teknoloji sektörünü kökten değiştirecek olan grafen pil teknolojisi üzerinde neden hala istenilen gelişmeler yaşanmış değil? İşte konunun detayları. Grafen pil hakkındaki tüm detayları kısa...

Son Haberler