Ana SayfaGenelBetter Call Saul’un final sezonu tarihleri netleşti

Better Call Saul’un final sezonu tarihleri netleşti

Breaking Bad hayranlarının beğenerek izledikleri spin-off dizisi Better Call Saul’un final sezonunun çıkış tarihleri netleşti.

Better Call Saul’un final sezonu tarihleri netleşti. Kimilerine göre tarihin gördüğü en güzel dizisi olan Breaking Bad’in spin-off dizisi de son derece başarılı bir performans sergiliyor. Şu ana kadar 5 sezonu geride bırakan Better Call Soul, ekranlara 6. Sezonu ile veda etmeye hazırlanıyor. Bununla birlikte, dizi son zamanların popüler uygulamasına ayak uydurmuş ve final sezonunu da kendi içerisinde 2 bölüme ayırmış.

Final sezonunun ilk parçası 18 Nisan’da gösterime girecekken, ikinci kısmı ise 11 Temmuz’da başlayacak. Bu kısımların kaçar bölümden oluştuğu şimdilik bilinmiyor. Ancak önceki sezonlar göz önüne alındığında toplam 20 bölümlük bir final sezonu görmek kimseyi şaşırtmayacaktır.

www

Better Call Saul’un final sezonu tarihleri netleşti

Dizinin final sezonu hakkında bugüne kadar ortalığa dökülen pek çok söylenti var. Açıkçası bunlar dizinin takipçilerinin beklentilerini de bir hayli arttırdı. Bununla birlikte son zamanlarda final yapan dizilerin, takipçilerinin beklentilerini karşılama noktasında yetersiz kalması, Better Call Soul fanlarını da korkutuyor.

Ancak bu konuda dizi oyuncularının verdiği mesajlar, dizinin muhteşem bir son yapacağını işaret ediyor. Kolay değil, 6 yıllık bir spin-off dizisinden bahsediyoruz. Normal şartlar altında spin-off’ların bir ya da iki sezon gibi kısa nefesli olduğu düşünüldüğünde, 6 sezondur yayında olan ve hala final sezonuyla meraklandıran Better Call Soul’un ne kadar başarılı bir yapım olduğu daha iyi anlaşılıyor.

Klasik Klonoa oyunları PC’ye geliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting