Ben Fero, oyun yayıncılığına başlıyor

Ben Fero, oyun yayıncılığına başlıyor

Sahne adı Ben Fero ile bilinen Türk rapinin popüler isimlerinden Ferhat Yılmaz, oyun yayıncılığı yapacağını sosyal medya hesabında duyurdu. İşte detaylar.

Ben Fero, “Boş ergen muhabbet değil ileri seviye oyunculuk izlemek isteyen herkesi yayınlarımı izlemeye bekliyorum” ifadelerini kullandı .Ben Fero adıyla tanınan rapçi Ferhat Yılmaz, oyun meraklısı takipçilerine duyurucu resmi Instagram hesabındann yaptı. Yaptığı hikaye paylaşımı ile planlarını açıklayan şarkıcı yeni bir kulvara giriş yapacak.

Ben Fero, oyun yayıncılığına başlıyor

Yeni Hyundai KONA

Demet Akalın şarkısı ile ani bir çıkış yakalayan rapçi oldukça popüler oldu. Rapin öncü isimleri ile projeler yapmayı başaran şarkıcı şimdi oyun yayıncılığı da yapacak. Ben Fero, söz konusu kanala yeni yılda başlayacağını söylediği. Kanalda GTA V ve NBA 2K oynayarak giriş yapacağını da belirtti. Ferhat Yılmaz sadece bunlarla kalmayıp idman, basketbol maçı gibi çeşitli içeriklerle de yayınlarını genişleteceğini de söyledi.

“Boş ergen muhabbet değil ileri seviye oyunculuk izlemek isteyen herkesi bekliyorum” ifadelerine yer veren şarkıcının platformu şimdiden merak konusu oldu. Müziğin yanı sıra spora olan merağıyla da tanınan Ben Fero’nun kanalı popüler olacak mı göreceğiz. Oyun yayıncılığında büyük bir piyasa var olduğu kesin. Twitch gibi platformlarda binlerce insan oyun oynarken yayın yapıyor. Bu şekilde ciddi paralar da kazanan yayıncılar gittikçe çoğalıyor diyebiliriz. Ferhat Yılmaz da bu sektörde ne kadar başarılı olacak göreceğiz.

Çin yüz tanıma sistemleriyle nefes bile aldırmayacak: Yeni distopya


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir