Ana SayfaGenelBattlefield 2042 Salı günü oyun içi sesli sohbet alacak

Battlefield 2042 Salı günü oyun içi sesli sohbet alacak

DICE ve Electronic Arts Salı günü, sevilen oyun Battlefield 2042 için önemli ve uzun zamandır beklenen bir özellik getirecek. Yeni gelecek olan yama oyuna oyun içi sohbet özelliği ekleyecek. İşte detaylar.

Battlefield 2042 için uzun süredir beklenen bu özellik herkeste çalışmayabilir. Özellik oyun içinde en fazla dört kişi arasında kullanılabilecek. Takımların 64’e kadar oyuncuya sahip olabileceği göz önüne alındığında, bu kadar çok insanın birbiriyle konuşmasıyla sesli sohbet hızla karışabilir. Bu nedenle geliştiriciler buraya bir sınır getirmiş diyebiliriz. Ancak yine de söz konusu özelliğin gelmesi oyunun meraklılarının uzun süredir beklediği bir şeydi.

Battlefield 2042 Salı günü oyun içi sesli sohbet alacak

Battlefield 2042 oyuncuları, konsollarında yerleşik grup sohbeti özelliklerini veya Discord gibi üçüncü taraf hizmetlerini kullanabilirken, şimdiye kadar tanımadıkları takım arkadaşlarıyla konuşamıyorlardı. Böyle bir oyun için bu çok büyük bir ihmal diyebiliriz. DICE ve EA’nın sonunda rotayı düzelttiğini görmek güzel. 4.0 yaması bir çok geliştirmeyi de beraberinde getirecek. Farklı bir silaha geçmenin silahınızı nasıl etkileyeceğini anlamak daha net olmalı. Bu özelliklerden biri oyuncuların, güncellenen puan tablosunu tur sonu ekranlarında görebilmeleri olacak.

DICE, ilerleme düzeltmeleri, harita değişiklikleri, hata düzeltmeleri ve bazı uzmanlık yeteneklerindeki değişiklikler de dahil olmak üzere yama notlarında birçok başka değişikliği listeledi. İleriye baktığımızda, bir sonraki yamanın Mayıs ayında gelmesi planlanıyor. DICE, daha fazla hatayı düzelteceğini ve diğer yaşam kalitesi değişikliklerini sunacağını söyledi. Battlefield 2042’nin gecikmeli birinci sezonunun ise bu yaz başlaması bekleniyor.

Marvel’ın Thor: Love and Thunder filminden ilk fragman yayınlandı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting