Batman Gotham Knights için geri sayım başladı!

Batman Gotham Knights

Yeni Batman oyunu olacak olan Batman Gotham Knights için geri sayım başladı. Oyunun web sitesi bugün açılıyor.

Warner Bros.’un 2009 yılında hayatımıza kazandırdığı Batman: Arkham serisi gelmiş geçmiş en iyi süper kahraman oyunu olarak gösterilir. 2009 yılında Batman: Arkham Asylum, 2011 yılında Batman: Arkham City, 2013 yılında Batman: Arkham Origins ve son olarak 2015 yılında Batman: Arkham Knight‘ı satışa sunan Warner Bros., şimdi de Batman Gotham Knights ile karşımıza çıkacak.

Son Batman oyunu ile olumsuz eleştirilen hedefinde olan Warner Bros., yeni Batman oyunu ile bizi Arkham’dan Gotham’a götürecek. Bugün Türkiye saati ile 18:00‘da oyunun web sitesi açılacak. Ayrıca bugün bir takım teaser’lar göreceğimiz oyun şimdilik r3dakt3d kod adı ile gizemini koruyor.

22 Ağustos 2020 tarihinde Türkiye saati ile 20:30’da başlayacak olan DC FanDome etkinliğinde, tüm detaylarını göreceğimiz yeni Batman oyunu hakkında şimdilik henüz bir bilgil bulunmuyor. Ancak bu sefer WB Games Montreal, Arkham Knight’ta yapılan tüm hatalardan ders çıkarıp karşımıza kusursuz bir Batman oyunu ile çıkacak gibi görünüyor.

Fortnite App Store ve Play Store’dan kaldırıldı! Epic Games dava açacak!

PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X‘e gelmesi muhtemel olan oyun, yüksek ihtimalle bu nesili pas geçecek. Dövüş mekanikleri açısından serinin ilk dört oyununa benzeyeceğini düşündüğümüz yeni Batman oyununda, farklı karakterleri kontrol etme gibi opsiyonlar da sunulacaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir