Barbie filmi bomba gibi geliyor

Barbie yıldBarbie filmi bu ülkede de yasaklandı!ızından şaşırtan Barbie rekor kırdı! The Dark Knight’ın izlenme rekoru bile geçildiaçıklama

Uzun süredir merakla beklenen Barbie filmi bomba gibi geliyor. Filmi beklerken oyuncular kendilerine benzetilen oyuncakları yorumladı. İşte tüm detaylar.

Margot Robbie, Issa Rae, Simu Liu ve America Ferrera, Mattel’in yakında çıkacak olan Barbie filminden ilham alan yeni bebek koleksiyonuna yorumlar yaptı. Oyuncak üreticisi yeni seriyi 1 Mayıs Perşembe günü piyasaya sürerken, Entertainment Tonight tarafından hazırlanan bir videoda oyunculara kendi oyuncak bebekleri gösterildi. Robbie’nin “mükemmel gün” kıyafeti içindeki Barbie versiyonu, Rae’nin “başkan” temalı bebeği ve altın ve beyaz disko eşofmanlı Liu’nun Ken bebeği gibi dokuz oyuncak bebek içeren koleksiyon film ile birlikte piyasaya sürülecek.

Barbie filmi bomba gibi geliyor

Greta Gerwig’in filminde ana bebeği oynayan Robbie’nin ayrıca filmde görünen diğer kıyafetlere sahip iki bebeği daha var. Yeni serideki bebeklerin kıyafetleri arasında metalik mücevherler ve altın topuklu ayakkabılar ile altın payetli bir disko tulumu yer alıyor. Ayrıca bir kovboy şapkası ve botları ile Batı temalı pembe kot yelek ve kloş kot pantolon yer alıyor. Robbie, bebeğin kıyafetlerinin “filmde giydiğim kıyafetle inanılmaz derecede uyumlu” olduğunu söyledi.

Yeni koleksiyonda ayrıca Dreamhouse’un mini bir kopyası ve Barbie’nin Hot Wheels’tan pembe RC Corvette’i de bulunuyor. Mattel’de başkan yardımcısı ve Barbie and Dolls’un küresel başkanı Lisa McKnight, filmi şirket için “anıtsal bir an” olarak nitelendirdi.

Meta, personeli haftada en az üç gün ofiste gitmek zorunda kalacak


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir