Gişe Rekorları Kıran Barbie Ocakta Tivibu’da

Barbie

Tivibu, ocak ayında en zengin içerikleri sinemaseverlerle buluşturuyor. Birbirinden yeni içeriklerin yer aldığı platformda ocak ayında,  Barbie filminin yanı sıra “Ninja Kamplumbağalar: Mutant Kargaşası” “Meg 2: Çukur” ve “Blue Beetle” filmleri izleyicilerin beğenisine sunuluyor.

 Ocak ayında çok sayıda yeni içeriği izleyicilerin beğenisine sunan Tivibu, Kirala-Satın Al klasöründe “Barbie” filmini sinemaseverlerle buluşturuyor. Temmuz 2023’te vizyona giren, Greta Gerwig’in yönetmen koltuğunda oturduğu, Ryan Gosling ve Margot Robbie’nin başrolde olduğu Barbie filmi, yılın dünya çapında en çok hasılat yapan filmi olarak Hollywood tarihine adını yazdırdı.

Tivibu, Kirala-Satın Al klasöründe yer alan başka bir yapım ise animasyon türünde “Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası”. Filmin dörtlü çetesini; Micah Abbey, Shamon Brown Jr., Nicolas Cantu, Brady Noon; Usta Splinter’ı ise Jackie Chan seslendiriyor.

Barbie

En yeni içerikleri sinemaseverlerin beğenisine sunan Tivibu ocak ayında, “Meg 2: Çukur” filmini Kirala-Satın Al klasöründe izleyici ile buluşturuyor. 2023 yapımı film, tarih öncesi köpek balığı Meg’lere karşı mücadele eden bir araştırma ekibinin hikayesini konu ediyor. Ben Wheatley’in yönetmenliği üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Jason Statham, Sienna Guillory ve Cliff Curtis var.

Kirala-Satın Al klasöründe bir başka animasyon yapım ise, “Blue Beetle”. Blue Beetle, Meksika kökenli Amerikalı bir genç olan Jamie Reyes’in hayatına odaklanıyor. Yeni DC Evreni’nin ilk filmi olan Blue Beetle filminin yönetmeni, Angel Manuel Soto. Filmin öne çıkan oyuncuları ise Bruna Marquezine, Xolo Maridueña ve Susan Sarandon.

Barbie

Resident Evil: Ölüm Adası Tivibu Film klasöründe

 İzleyicilerden tam not alan filmleri izleyicilerle buluşturan Tivibu ocak ayında, Resident Evil: Ölüm Adası filmini platforma dahil ediyor. Yapımcılığını Quebico ve ünlü anime stüdyosu TMS Entertainment’ın üstlendiği animasyon filminin başrollerinde Kevin Dorman ve Erin Cahill yer alıyor. Filmde ajan Leon S. Kennedy’nin, Dr. Antonio Taylor’ı kaçıranların elinden kurtarmaya çalışırken gizemli bir kadının Kennedy’nin planlarını bozması ele alınıyor.

Tivibu Film klasörüne ocak ayında eklenen bir başka içerik ise Tom Hanks’in başrolünde olduğu Hayata Röveşata Çeken Adam. Fredrik Backman’ın aynı adlı romanından uyarlanan film, emekli olan huysuz bir adamın, hayatına odaklanıyor.

Tivibu Film klasöründe öne çıkan filmlerden biri de Kaos Yürüyüşü. 2021 yapımı olan filmin oyuncuları arasında Tom Holland, Daisy Ridley ve Demian Bichir bulunuyor. Bilim kurgu türünde olan filmde; insanlık için yeni bir umut olması beklenen “Yeni Dünya”nın, “Noise” adı verilen bir virüs nedeniyle sekteye uğraması anlatılıyor.

Tivibu Film klasörüne ocak ayında eklenen diğer filmler ise Hugh Jackman’ın başrolde olduğu film “Evlat” ve “Masal Şatosu: Sihirli Davet

Rapor: iPhone SE 4’ün Bu Sene Çıkacağına Dair Hareketlilik Yok