Ana sayfa Genel Avea Mobil Ödeme ile hesap ödemek artık çok kolay

Avea Mobil Ödeme ile hesap ödemek artık çok kolay

Avea, Mobil Ödeme Servisi’nin kapsamını yeni alanlarda da kullanılacak şekilde genişletti. Avea müşterileri, Setcard POS cihazlarının bulunduğu restoranlarda sadece cep telefonu numarasını veya Avea Mobil Hesap uygulamasını kullanarak hızlı ve kolay mobil ödeme servisinden yararlanabilecek.

Türkiye’nin yenilikçi mobil iletişim operatörü Avea, Setcard işbirliği ile hayata geçirdiği yeni Avea Mobil Ödeme Servisi ile müşterilerine nakit ya da kredi kartı kullanmadan güvenli bir ödeme alternatifi sunuyor.

Avealılar, Avea Mobil Ödeme Servisi sayesinde Setcard POS cihazı bulunan restoranlarda hızlı ve kolay bir şekilde ödeme yapabilecek. Üstelik müşterilerin Setcardlı olma şartı da aranmıyor.

avea setcard

Hesap Ödemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Avea müşterilerinin, ödemeyi alan restoran çalışanına Avea Mobil Ödeme ile ödeme yapacaklarını belirterek cep telefonu numaralarını iletmeleri yeterli. Ödeme; restoran çalışanının ödeme tutarını ve cep telefonu numarasını Setcard POS cihazına girdikten sonra, Avealı müşterinin cep telefonuna gelen onay SMS’ine onay vermesiyle tamamlanıyor. Böylece, ödeme tutarı faturalı hatlarda müşterinin faturasına yansıtılıyor; faturasız hatlarda ise bakiyesinden düşüyor.

Avealılar’a, Avea Mobil Hesap uygulaması kapsamında QR kodu ile ödeme seçeneği de sunuluyor. Müşteriler; yemek harcamasına istinaden restoran çalışanının Setcard POS cihazına ödeme tutarını girmesinin ardından, mobil cihazlarındaki Avea Mobil Hesap uygulamasını açarak Setcard POS cihazında ya da POS slip’inde çıkan QR kodu okutarak ödemelerini gerçekleştirebiliyor. QR kod ile ödeme yapıldığında da; hesap tutarı faturalı Avea müşterilerinin faturalarına yansırken, faturasız hat sahibi olanların bakiyesinden düşüyor.

Sony’den 13 MP selfie kamerası geliyor

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 4 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler