Ana sayfa Donanım Epson’dan A2 masaüstü fotoğraf yazıcısı: Surecolor Sc-P800

Epson’dan A2 masaüstü fotoğraf yazıcısı: Surecolor Sc-P800

Epson, geniş bir yelpazede farklı kağıt türleri üzerine profesyonel kalitede baskı oluşturmak için esnek bağlantı ve rulo kağıt seçenekleri ile üstün kaliteli A2 fotoğraf yazıcısı SURECOLOR SC-P800’ü sunuyor.

A2 masaüstü profesyonel fotoğraf yazıcısı Epson SC-P800 ile dilediğiniz her çeşit kağıda baskı almanız mümkün. UltraChrome HD mürekkep kullanılan ve geniş yelpazede farklı kağıt türleri üzerine gerçeğe en yakın fotoğrafları vaat eden Epson SC-P800 özellikle profesyonel fotoğrafçılar ve sanatçıların vazgeçilmezi olacak. Ayrıca, Wi-Fi bağlanabilirliği sayesinde kullanıcılar, tablet, bilgisayar ve akıllı telefonlar dahil birçok cihaz üzerinden kolaylıkla baskı alabiliyor.

SureColor-SC-P800

En derin siyahlar ve capcanlı renklerle gerçeği gibi…

Yeni dokuz renkli mürekkep setiyle SC-P800, canlı renklerle gerçeğe yakın fotoğraflar ve piyasadaki en derin siyahları üretiyor. Mürekkeplerin ışıkta solmaya karşı dayanıklılık özelliğinin iyileştirilmesi sayesinde baskılar, çok daha uzun ömürlü olur ve 80 ml’lik büyük mürekkep kartuşları sayesinde mürekkep değişimi uzun süreli.

Kanvas üzerine baskıda en ergonomik tasarıma sahip A2 yazıcı

SC-P800, panoramik fotoğrafları afiş ve şasiye gerili kanvas gibi formatlara yazdırmaya olanak sağlayan rulo kağıt seçeneğine sahip ergonomik tasarıma sahip en küçük A2 yazıcı. Güzel sanatlara uygun önden yüklemeli yeni kağıt yolu da dahil olmak üzere yazıcıda bulunan üç kağıt yolu, kullanıcıların farklı kağıt formatları arasında kolayca geçiş yapabilmelerini sağlıyor.

Samsung Galaxy A8’in fiyatı artık belli!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Asus VivoBook S14 (S432FL) ile farklı ve renkli bir dizüstü deneyimi

Asus VivoBook S14 ile dünyanızı renkli hale getirebilirsiniz. Güçlü özellikler ve şık tasarımın yanına, "renkli görsellik" unsuru da ekleniyor. Asus, VivoBook S14 ve S15 serisi...

Son Haberler