Tek Tıkla Hesabını Öde

hesapal logo

Akbank ve MasterCard desteğiyle hayata geçirilen akıllı telefon uygulaması “HesapAl” ile restoranlarda tek tıkla hesap ödeme devri başlıyor.   

HesapAl ile anlaşmalı seçkin restoranlarda mobil cihazlarla sipariş vermekten hesap ödemeye kadar tüm yemek deneyimi hızlı ve pratik bir şekilde yaşanabiliyor. MasterCard tarafından sağlanan mobil ödeme fonksiyonu sayesinde kredi kartı bilgilerinin uygulamaya sadece bir kere kayıt edilmesi yeterli oluyor ve kart bilgileri HesapAl uygulamasında tutulmadan ödeme işlemleri güvenli bir şekilde tamamlanıyor. HesapAl, restoranlardaki mali onaylı Micros terminali ile entegre olan ilk sipariş ve mobil ödeme uygulaması’ olarak dikkat çekiyor.

Menu

Ücretsiz olarak akıllı telefonlara yüklenebilen HesapAl uygulamasında mekan ve yemekler hakkında görüş paylaşmak, puanlama yapmak, diğer kullanıcıların yorumlarına göz atmak, geçmiş siparişleri görmek ve yemek yeme istatistiklerine erişmek mümkün. HesapAl ile kalabalık masalarda müşterilerin kendi hesabını tutması sayesinde sipariş hatalarının da önüne geçiliyor. Kullanıcılara özel promosyon, fırsat ve ikramlar da ekstra olarak uygulama içinde sunuluyor.

Siparis_List

Üstelik Akbank’a ait Axess, Wings ya da Free kredi kartı kullanıcıları, kartlarını HesapAl’a tanımlayarak ödeme yapmaları halinde %10 indirim kazanabilecekler.

Apple App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak iOS ve Android telefonlara yüklenebilen HesapAl’ı kullanacak müşteriler, bir restoranı ziyaret ettiğinde, masada bulunan QR kodunu uygulamaya okutarak restoranın menüsüne erişebiliyor, uygulama içinden garson yardımı olmadan yemek siparişini tamamlayabiliyor. Yemeğin sonunda yine uygulama üzerinden gelen hesap, tek dokunuşla güvenli ve hızlı bir şekilde MasterCard’ın mobil ödeme teknolojisi ve Akbank’ın HesapAl’a sağladığı üye işyeri altyapısı sayesinde ödenebiliyor. Ödeme anında hesap isteme ya da POS cihazı bekleme sürelerini ortadan kaldıran teknoloji, sipariş verme süresini kısaltmasıyla birlikte müşteriye zaman kazandırıyor.

Giyilebilir Yatak Ortaya Çıktı!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir