Ana SayfaHaber Avea, "Dark Orbit" Oyuncularına Uzayda Bile Kazandırıyor

Avea, “Dark Orbit” Oyuncularına Uzayda Bile Kazandırıyor

Avea, Dünyanın en popüler web tabanlı uzay savaş oyunu “Dark Orbit” tutkunlarının gücüne güç katıyor! Avea Mobil Ödeme üzerinden işlem yapan oyunculara her işlem için 20 Euro değerinde sanal ürün hediye ediyor

Avea, müşterilerinin satın aldıkları ürünlerin ücretlerini faturalı hatlarda cep telefonu faturası üzerinden, faturasız hatlarda ise TL bakiyelerinden ödeyebilmelerine imkan sağlayan Avea Mobil Ödeme sistemini kullanan Dark Orbit oyuncularına kazandırıyor.dark_orbit_feed

Avea, Dünya’nın bir numaralı web tabanlı oyun şirketi Bigpoint ile yaptığı işbirliği ile Bigpoint’in en popüler oyunu olan Dark Orbit tutkunlarına avantajlı fırsatlarla buluşturuyor.

Avea, Dark Orbit oyuncularına Avea Mobil Ödeme üzerinden yapacakları her işlem için 20 Euro sanal para değerinde promokod hediye ediyor. Avealılar tüm dünyada 48 milyon kullanıcısı olan Dark Orbit oyununa yönelik satın alımlarında da sürpriz hediyelerin sahibi olacak.

5685 gönderdikleri SMS başına 0,5 TL ücretlendirilecek olan Avealılar Darkorbit.gamesultan.com adresini ziyaret ederek hediyelerini kullanabilecekler.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU