Asus ZenFone 4 ne zaman çıkacak?

asus zenfone 2017

Akıllı telefon dünyasının beklenen modellerinden biri olan Asus ZenFone 4 çıkış tarihi ile ilgili yeni bir iddiaya gündemde geldi. İşte detaylar.

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi Asus, rekabetçi akıllı telefon ürün ailesi ZenFone ile yoluna devam edecek. Sıradaki model olarak beklenen ZenFone 4 ne zaman çıkacak sorusuna yeni bir yanıt geldi. İddiaların kaynağı Asus’un tedarik zincirindeki firmalar.

Asus ZenFone 4 ne zaman çıkacak?

Digitimes’ın haberine göre Asus ZenFone 4, sanıldığı gibi MWC 2017’de değil, Mayıs 2017’de tüketicilerle buluşacak. Ancak cihaz MWC 2017’de tanıtılabilir. Geçtiğimiz yıl toplamda 17.5 milyon ZenFone modeli satıldığı basınla paylaşılmıştı. 2015 yılında ise seri daha büyük başarı gösterdi ve 20.5 milyon satış yapmıştı. Geçtiğimiz yıl bir düşüş yaşansa da firma yoluna devam edecek.

2017 planları yılın ilk yarısında ZenFone 4 dışında iki modeli daha işaret ediyor. İddialar doğru ise ZenFone 3 Zoom, ZenFone AR modellerini bu yılın ilk yarısında göreceğiz. ZenFone 4’ün teknik özellikleri hakkında henüz bir detay yok. Ancak ürün, önceki modellerde olduğu gibi yine orta-üst segment arasında rekabetçi fiyatıyla dikkat çekecek.

Diğer ülkelere kıyasla gecikmeli de olsa ülkemizde satışa çıkan ZenFone serisi cihazların 2017 yılında da Türkiye’de satılması bekleniyor.

iPhone 7s nasıl olacak?