Ana SayfaGenelAsus ROG Phone 5 sökme videosu, cihazın nasıl ikiye katlandığını ortaya çıkardı!

Asus ROG Phone 5 sökme videosu, cihazın nasıl ikiye katlandığını ortaya çıkardı!

Birkaç gün önce Asus ROG Phone 5, bir bükülme testine tabi tutulduğunda ikiye bölünerek dünyayı şok etti. Daha önceki oyuncu akıllı telefonlarında böyle bir özellik olmadığı düşünüldüğünde bu durum epey ilgi çekti. Şimdi cihazın söküldüğü bir video, Rog Phone 5’ın neden ve nasıl ikiye katlanabildiğini açığa çıkardı.

Cihazın neden ve nasıl katlanabildiği konusu merak uyandırdı. Ardından JerryRigEverything’den Zack isimli kullanıcı ROG Phone 5’in sökülme videosunu çekti. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Videoda cihazın arkası çıkarıldığında daha önce hiç görmediğimiz bir görüntü ile karşılaşıyoruz. Orta panonun üstüne ve altına yerleştirilmiş iki ayrı pil mevcut. İki ayrı pil kurulumu daha önce görmediğimiz bir şeydi. Cihazda hiçbir iç yapısal güçlendirme bulunmuyor. Sadece cihazın bağlı olduğu çerçeveler mevcut.

Asus ROG Phone 5 video sökümü, cihazın nasıl ikiye katlandığını ortaya çıkardı!

- Reklam -

Cihazın ikiye bölünmesi ise, tam olarak çerçevenin kesiklerden dolayı en savunmasız olduğu noktalarda gerçekleşiyor. Bu durum muhtemelen her şeyi açıklıyor. ROG Phone 5 ayrıca oldukça büyük bir soğutma buharı odasına sahip. Ancak Sony Xperia Pro’nun kullandığı soğutma sistemi ile ile kapışacak ölçüde başarılı değil. Sony Xperia Pro soğutma konusunda hiç bir oyuncu telefonunun elde edemediği kadar başarıya sahip. Ancak Asus Rog Phone 5 6,78 inç boyutunda oldukça büyük bir ekrana sahip. Ayrıca cihaz Full HD+ çözünürlük, 144 Hz yenileme hızı ve AMOLED ekran paneli sunuyor.

Twitter YouTube videolarını iOS uygulaması üzerinden izleme özelliği getirdi

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting