AssisTTekno Akademi : Kariyerlere yepyeni bir yön veriyor

assisttekno

Geçen yıl çalışanlarına .Net C# yazılım dillerinde 5 aylık temel yazılım eğitimi vererek yüksek performans gösteren 15 kişiyi Bilgi Teknolojileri departmanı ekibine dahil eden AssisTTekno , bu yıl da ön değerlendirme sürecinde başarılı olan 63 çalışanına yeni yetkinlikler kazandıracak.

İnsan odaklı çalışan deneyimi anlayışı ve yenilikçi insan kaynakları uygulamalarıyla sektöründe öne çıkan AssisTT, çalışanlarının kariyerlerinde ilerleme fırsatlarına yönelik ürettiği çözümlerle sektörde dikkat çekiyor.

Türkiye’nin güçlü kurum ve markalarına çok kanallı müşteri deneyimi çözümleri sunan AssisTT, çalışanlarının kendi yeteneklerini keşfetmek, mevcut kariyer yollarının dışındaki alanlarda da gelişimlerine katkı sağlamak için birçok yenilikçi programı hayata geçiriyor.

assisttekno

Geçtiğimiz yıl başlattığı “Yazılımın Yeni 100’ü” programı sayesinde farklı rollerden, yazılıma ilgi duyan ve değerlendirme aşamalarından başarıyla geçen 100 çalışanına yazılım eğitimi veren AssisTT, üstün başarı gösteren 15 kişiyi bilgi teknolojileri ekibine dahil etti.

AssisTT, bu yıl da “AssisTTekno Akademi” adı altında yapılandırdığı eğitim programı ile 63 çalışanına daha global değerde yetkinlikler kazandıracak.

 63 AssisTTli daha yepyeni yetkinliklere sahip olacak

.Net yazılım geliştirme, iş zekâsı ve raporlama ile sistem yönetimi konularında yetkinlik kazandırmayı amaçlayan “ AssisTTekno Akademi” programı kapsamında; genel yetenek ve teknik sınavda başarılı olan çalışanlar 15 hafta boyunca, 3 alanda oluşturulan 21 kişilik sınıflarda toplamda 90 saatlik eğitim alacak.

10 Temmuz itibarıyla başlayan eğitim programının sonunda, devam koşulunu sağlayan katılımcılar katılım belgesi, final sınavında başarılı olan katılımcılar ise başarı belgesine sahip olacak.

Lenovo Legion Y700’ün özellikleri lansmandan önce sızdırıldı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir