Lenovo Legion Y700’ün özellikleri lansmandan önce sızdırıldı

l7

Kısa bir süre önce Lenovo , 22 Temmuz’da Çin’de yeni bir oyun tabletinin piyasaya sürüleceğini onayladı . Bu tablet, geçen yılki Legion Y700’ün halefi olarak gelecek.

Yaklaşan teklifin Legion Y700 (2023) olarak adlandırılması bekleniyor. Şimdi, cihazın temel özellikleri piyasaya sürülmeden önce ortaya çıktı. Yükseltilmiş bir donanımla geleceği tahmin ediliyor. Mikroblog platformu Weibo’da paylaşılan bilgiler ile beraberLenovo Legion Y700’ün (2023) bazı temel özellikleri paylaşıldı. Yaklaşan ürünün 1.600 x 2.560 piksel ekran çözünürlüğüne sahip 8.8 inçlik bir LCD ekrana sahip olacağını açıklıyor. Selefine kıyasla yükseltilmiş 144Hz yenileme hızı ile gelecek. Ekran boyutu, onu günümüzün çoğu akıllı telefonundan biraz daha büyük olan neredeyse bir phablet haline getiriyor.

 Legion Y700

Gelen raporlar cihazın 45W şarj destekli 6.550mAh pil ünitesi ile destekleneceğini söylüyor. 8 MP ön ve 13 MP arka kameraya sahip olacak. Cihazın bir Snapdragon 8+ Gen 1 işlemci tarafından desteklendiği onaylandı. 16GB RAM’e kadar paketleyecek. Bunun ile beraber cihazınbir X-Axis lineer motora, çift hoparlöre ve VC soğutması için geniş bir ara’ya sahip olacağından bahsediyor.  Önümüzdeki hafta yapılacak lansman etkinliğinde Lenovo Legion Y700 (2023) hakkında daha fazla ayrıntı öğreneceğiz.

Honor Pad X9, altı hoparlörlü ses sistemi ile piyasaya sürüldü


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir