Ana sayfa Gundem Assassin’s Creed şimdi de dizi oluyor!

Assassin’s Creed şimdi de dizi oluyor!

Oyun dünyasının köklü serilerinden biri olan Assassin’s Creed, beyaz perdenin ardından şimdi de TV ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. İşte detaylar.

Ubisoft tarafından geliştirilen ve tüm dünyada geniş bir hayran kitlesinde sahip olan Assassin’s Creed serisi geçtiğimiz senenin sonlarında beyaz perdeye konuk olmuştu. Micheal Fassbender’in başrolde bulunduğu film beklentilerin biraz uzağında kalsa da genel hatlarıyla beğenilmişti. IMDb’den 6.1 alan Assassin’s Creed geçtiğimiz günlerde blu-ray ve dvd formatında da satışa sunulmuştu.

Assassin’s Creed projesinin başındaki isimlerden biri olan Aymar Azazia, AC serisinin geleceğine ilişkin yaptığı açıklamalarda önemli mesajlar verdi. Azaizia, Assassin’s Creed’i yakın zamanda dizi dünyasına kazandırmak istediklerini söyledi. Ubisoft’un yetkili ismi bu konuda çok acele etmek istemediklerini, şu an bu projenin emekleme aşamasında olduğunu dile getirdi.

Son dönemde çıkan yabancı dizilere ve yayınlanma şekillerine baktığımızda, Assassin’s Creed’in de bu şekilde Netflix ya da benzeri bir kuruluş tarafından izleyicilere sunulacağını söyleyebiliriz.

Dip not olarak, Ubisoft’un geçtiğimiz sene Netflix ile bazı konularda görüşme sağladığını da sizlerle paylaşalım. Tabi ki bu durum doğal olarak Assassin’s Creed dizisinin de Netflix tarafından yapılabileceği fikrini akıllara getiriyor. Yine de bu konu hakkında kesin bir bilginin olmadığının altını çizelim.

Bu arada Assassin’s Creed’in yeni bir devam filmiyle beyaz perdede yoluna devam edebileceği de gelen söylentiler arasında bulunuyor. Şu an için kesin olan tek şey bu serinin beyaz perde ve TV’de karşımıza çıkmaya devam edeceği.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 3 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler