Ana sayfa Genel Assassin's Creed Rebellion, iOS ve Android'e geliyor

Assassin’s Creed Rebellion, iOS ve Android’e geliyor

Genel olarak PC ve konsollarda görmeye alıştığımız Assassin’s Creed serisi şimdi de mobil platformlarda boy gösterecek. İşte Assassin’s Creed Rebellion hakkındaki ilk detaylar.

Ubisoft’un en köklü serilerinden biri olan Assassin’s Creed, genel olarak PC ve konsollarda karşımıza çıkıyor. Bu seri yıllar içerisinde birkaç defa mobil platformlara uyarlanmaya çalışsa da bunda başarılı olunamamıştı. Herşeye rağmen, Assassin’s Creed’i mobil platformlarda da öne çıkan bir oyun haline getirmek isteyen Ubisoft, bu amacından vazgeçmiyor. Zira geçtiğimiz gün duyurulan Assassin’s Creed Rebellion, bu durumun en güncel örneği.

Behaviour Interactive tarafından geliştirilen Assassin’s Creed Rebellion, basit bir strateji oyunu. Yani bildiğimiz klasik Assassin’s Creed’in oyun tarzıyla pek alakası yok. Orijinal seriden birçok karakteri içerisinde barındıran yapımda, kendi suikastçı birliğimizi kurarak, çeşitli görevleri yerine getirmeye çalışacağız. Dilersek arkadaşlarımızla kendi birliğimizi kurup, kendi kalemizi yönetebileceğiz.

Ubisoft, geçtiğimiz gün oyun için ufak bir tanıtım videosu da yayınladı. Bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Assassin’s Creed Rebellion hem iOS hem de Android cihazlar için yayınlanacak. Yapımcı firma oyunu oynamak isteyen oyuncuların cihazlarında min. 2GB RAM bulunması gerektiğine dikkat çekiyor. Elbette bu durumun Android cihazlar için geçerli olduğunu da belirtelim.

Henüz kesin çıkış tarihi netlik kazanmayan Assassin’s Creed Rebellion’u oynayabilmek için işletim sisteminizin de min. iOS 8 ya da Android 4.1 olması gerekiyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 3 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler