Apple’dan AirPods odaklı yeni video


25 Mart’ta düzenlenecek olan etkinlikte yeni ürün ve servislerini tanıtacak olan Apple, AirPods odaklı yeni bir video yayınladı. İşte konu hakkındaki detaylar.

Teknoloji sektörünün öncü isimlerinden biri olan Apple, bu ay sonuna doğru özel bir etkinlik düzenleyecek. Genel kanı düzenlenecek olan etkinlikte, Apple’ın yeni servislerini tanıtacağı yönünde. Özellikle de Netflix’e rakip olarak düşünülen yeni video servisinin bu etkinlikte tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Apple’dan yeni bir AirPods videosu

Cupertino merkezli şirketin, 25 Mart’ta düzenleyeceği etkinlikte tanıtacağı bazı ürünler de mevcut. Şimdiye kadar sızdırılan söylentilere bakacak olursak, iPhone SE2, AirPods2 ve yeni iPod Touch üzerine hayli fazla iddia var. Açık konuşmak gerekirse, iPhone SE2 ve yeni iPod Touch’ın tanıtılmasını beklemek, çok da gerçekçi olmayacaktır.

Fakat Apple’ın yeni bir kablosu kulaklık tanıtmasına kesin gözüyle bakılıyor. Zira son dönemde Apple’ın AirPods üzerine yoğunlaşması da bu durumun en net göstergesi. Keza geçtiğimiz gün YouTube üzerinden yayınlanan yeni iPhone videosunda da Apple’ın kablosuz kulaklıklarına vurgu yapılıyor. Dilerseniz bu videoya yukarıdan göz atabilirsiniz.

Apple’ın tanıtacağı yeni kablosuz kulaklığının, ilk jenerasyona göre daha uzun bir pil ömrüne sahip olacağı söyleniyor. Ayrıca “Hey Siri” yeni kulaklık ile kullanılabilir konuma geçecek. Yeni AirPods ile gelen yenilikleri, muhtemelen bu ayın sonunda gerçekleşecek olan etkinlikte tam anlamıyla öğrenmiş olacağız.

Apple Mart etkinliğinde neler tanıtacak? Tıkla öğren!


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin