Apple’da en yüksek zammı o aldı, herkes şaştı kaldı!

Apple, bir hafta içinde ikinci para cezasına çarptırıldı

Son zamanların en önemli gündem maddelerinden biri Apple’ın siparişleri iptal etmesi ve fiyatların zamlanması. Öyle bir ürün var ki onun da zam alması herkesi şaşırttı.

Apple‘da en yüksek zammı o aldı, herkes şaştı kaldı! Dünyanın en önemli teknoloji markalarından biri olan Apple, son zamanlarda ülkemizde bir hayli konuşuluyor. Amerikalı teknoloji şirketini bu kadar popüler yapan konu ise, ülkemizdeki döviz kurunun olağan dışı bir şekilde artması sonucu fiyatlarında güncellenip güncellenmeyeceği merakıydı, düşünüldüğü gibi de oldu.

Geçtiğimiz günlerde Apple tarafından yapılan güncellemeyle, iPhone‘dan iPad’e, MacBook‘dan Airpods‘a kadar her ürüne kallavi zamlar geldi. Ortalama her ürünün %25’lik zam oranıyla zamlanması herkse yok artık dedirtti ancak bir ürün var ki onun da zamlanması Apple kullanıcılarını bile şaşırttı. Evet Apple‘ın teknoloji harikası ürünü temizleme bezinden bahsediyoruz.

appledan iphone 14 kullanicilarina usb c mujdesi

Apple’da en yüksek zammı o aldı, herkes şaştı kaldı!

Daha önce 200-TL karşılığı satışa sunulan ve yılların Apple kullanıcılarını bile şaşkınlığa uğratan “temizleme bezi” de Apple‘ın zam furyasından nasibini aldı. Yapılan yeni zamlarla birlikte Apple‘ın, artık bu bezi de 250-TL’den satışa sunduğu görülüyor.

Bununla birlikte eğer telefonunuzu ya da herhangi bir teknolojik cihazınızı bu bez ile temizlemek istiyorsanız, biraz daha beklemeniz gerekiyor. Çünkü şu an Apple bu ürünü stokta bulundurmuyor. Ürün ülkemizde olmadığı için mi yoksa yeni bir zam geleceği için mi ürün şu an satışta bulunmuyor, bu ise şimdilik muamma.

Bakalım bir süredir teknolojik ürünleri adeta hapis alan zam furyası, önümüzdeki günlerde etkisini yitirecek mi yoksa bu zamlarla yaşamaya da alışacak mıyız?

Futbolcuydu pornocu oldu!