iPhone X ikinci el fiyatları uçtu!


Apple’ın zam dalgasından hemen sonra iPhone X ikinci el fiyatları da uçtu. iPhone X ikinci el fiyatları, telefonun zamsız fiyatından bile daha pahalı. İşte iPhone X ikinci el fiyatlarındaki son değişim!

Apple Türkiye’nin uzun bir süredir iPhone fiyatlarına zam yapacağını sizlerle paylaşmıştık. Apple, seçim sonrasını beklemiş ve dün beklenen zamları uygulamıştı. iPhone X’un fiyatını 6.099 TL’den 7.499 TL’ye arttıran Apple, ikinci el piyasasının da yeniden şekilenmesine neden oldu.

iPhone X ikicini el fiyatları aldı başını gitti!

Alışveriş sitelerinde iPhone X ikinci el fiyatları aldı başını gitti. Açılmamış kutular 5.500 TL civarında satılırken bir anda bu fiyatlar 7.100 TL’ye yükseldi. İkinci el iPhone X‘ların fiyatı ise 3 aylık cihazda 7.000 TL‘ye kadar yükselmiş durumda.

iPhone zammı geldi! Apple tüm ürünlerine zam yaptı!

4 aylık cihazların bile 6.100 TL‘ye yükseldiği ikinci el piyasasında hareketlilik sürüyor. Satıcılar yavaş yavaş daha önce ilana koyduğu iPhone X modellerinin fiyatlarını yükseltmeye başladı. Aynı yükseliş iPhone 8 Plus modellerinde de yaşıyor.

iPhone X ikinci el

İlerleyen günlerde diğer Apple ürünlerinin ikinci el fiyatlarının da uçması bekleniyor. Eğer teknolojik bir cihaz almayı düşünüyorsanız, zamlar tamamen yansımadan elinizi çabuk tutsanız iyi olur.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin