Apple Watch Series 9 yeni bir tasarımla gelebilir

Apples new ad invites you to imagine dying alone without a Watch on your wrist 1

Cupertino merkezli şirkete yakın isimler tarafından sızdırılan bilgilere göre, Apple yeni nesil akıllı saat modelinde tamamen farklı bir tasarımla karşımıza çıkabilir. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Apple Watch Series 9 yeni bir tasarımla gelebilir. Malum 8 jenerasyondan beri Apple Watch tasarımı aynı. Yani Cupertino merkezli şirket henüz köklü bir değişiklik yapmış değil. Apple Watch modellerinin geneline baktığımızda değişen fazla birşeyin olmadığını rahatlıkla görebiliyoruz.

Apple saatleri için watchOS 9 artık kullanılabilir durumda!

Son birkaç yılda tasarım tarafında ufak değişiklikler yapan Apple, ekranı kasaya tam oturtarak, saatin daha geniş bir panele sahip olmasını sağladı. Fakat artık tasarım tarafında yapılabilecek fazla bir şey kalmadı.

Apple Watch Series 9 yeni bir tasarımla gelebilir

Nitekim Apple da bu durumun farkında. Yani tasarım tarafında yapılacak çok fazla bir şey olmadığını onlar da biliyorlar. Peki yeni nesil Apple Watch nasıl bir tasarım çizgisine sahip olacak.

Apple watch 7

Apple’a yakın isimlerden biri olan Ming Chi Kuo’ya göre yeni nesil Apple Watch’ta ufak bir tasarım değişikliğine gidilebilir. Apple Watch Series 9’da kasa boyutunda ufak bir büyümeye yönelecek. Böylece ekran da genişlemiş olacak.

Apple Watch "Extreme Sports" versiyonu bu yıl içinde geliyor

Bunun haricinde Cupertino merkezli şirketin özellik tarafında bazı ekstralara yöneleceği ve yıllardan beri beklenen tansiyon ölçme özelliğinin yeni nesil Watch modeliyle geleceği konuşuluyor. Fakat az önce de belirttiğimiz üzere bu yıllardan beri konuşulan bir şey.

Yani Apple Watch 9’da da tansiyon ölçme gibi bir özellik bulunmazsa bu bizi çok fazla şaşırtmayacaktır.

Nothing XO için ilk somut adımları atıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir