Apple Watch 8 ekranı daha büyük olacak

Apple Limited Edition Black Unity Watch 6 satışa sunuldu!

Apple Watch Series 8’in öncekilerden daha büyük bir ekrana sahip olduğu bildiriliyor ve bu daha büyük boyutun 1,99 inç olması bekleniyor.

Apple Watch 8 ekranı daha büyük olacak. Cupertino merkezli teknoloji şirketinin yeni akıllı saatin üç çeşidini piyasaya sürdüğü söyleniyor. Apple Watch Series 8‘in ayrıca ateşinizin olup olmadığını tespit edebilen bir vücut ısısı sensörüne sahip olabileceği de söylentiler arasında. Bu özellik ateşinizi ölçerek daha sonra doktorunuzla konuşmanızı veya özel bir termometre kullanmanızı önerebilecek. Ayrıca Apple‘ın  bu yeni akıllı saatinin de S8 çipini alacağı söyleniyor.

Caviar, Apple Watch 7 için planlarını duyurdu

Display Supply Chain Consultants (DSCC) CEO’su Ross Young, yakında çıkacak olan Apple Watch Series 8’in, Apple Watch Series 7 dahil olmak üzere öncekilerden daha büyük ekran da dahil olmak üzere yeni boyutlarda gelebileceğini belirten bir tweet paylaştı. “Boyutları 1.99 inç olabilir, bu da yaklaşmakta olan modelin 50 mm boyutunda olabileceği anlamına gelir”. Öte yandan Apple Watch Series 7, 41mm ve 45mm seçenekleriyle sunuluyor.

Apple Watch

Apple Watch 8 ekranı daha büyük olacak

Ayrıca, yakın tarihli bir rapor, Apple Watch Series 8‘in, kullanıcının ateşi olup olmadığını tespit edebilen bir vücut ısısı sensörüne sahip olacağını öne sürüyor. Rapor ayrıca Apple Watch‘un vücut ısısı özelliğinin, kullanıcılara alın veya bilek termometresine benzer belirli bir okuma vermeyeceğini de ekliyor. Eğer bu özellikle gelirse giyilebilir cihaz yalnızca ateşiniz olduğuna inanıp inanmadığını göstermekle yetinecek.

Apple, Apple Watch Series 6 resmi programından çıkardı

Bunun dışında giyilebilir cihazın da yukarıda bahsedildiği gibi S7 ile benzer özelliklere sahip olabilecek S8 çipini alması bekleniyor.

Hatırlamak gerekirse, Apple, Apple Watch Series 8’in üç çeşidini piyasaya sürmeyi planlıyor. Düşük kaliteli bir SE, standart bir Series 8 ve ekstrem sporları hedefleyen sağlam bir sürüm olması bekleniyor.

Xiaomi, yeni Mi 12S Ultra amiral gemisi akıllı telefonuyla fark yarattı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir