Apple Watch 3 fiyatında büyük indirim

Akıllı saat pazarının tartışmasız lideri konumunda bulunan Apple’ın 3. jenerasyon saati Apple Watch 3 fiyatı düştü! İşte konu hakkındaki detaylar.

Apple akıllı saat sektörüne rakiplerinden hayli sonra girmişti. Fakat Cupertino merkezli şirketin geniş bir iPhone kullanıcı kitlesine sahip olması, bu gecikmeyi pekala tolare edebildi. Apple Watch’ın iPhone ile muazzam bir uyum içerisinde olması, Apple’ı akıllı saat pazarının zirvesine taşıdı. Hali hazırda akıllı saat pazarında açık ara zirvede yer alan Cupertino merkezli şirket 4. jenerasyon akıllı saatini geçtiğimiz Eylül ayında düzenlediği etkinlikle tanıtmıştı.

Apple Watch 4’ün tasarım açısından önceki nesillerden farklı olması, kullanıcıların bu modele yönelmesini sağlamıştı.

Apple Watch 3 fiyatı düştü!

Haliyle Apple Watch 4’e olan talep artınca, bir önceki jenerasyona yani Apple Watch Series 3’e olan talep de azaldı. Bu durumun farkında olan bazı perakende şirketleri de ellerindeki stoğu eritmek adına Apple Watch Series 3 fiyatında indirime gitti.

Tüm dünyada e-ticaretin en önemli isimlerinden biri olan Amazon, Apple Watch 3 fiyatında büyük bir indirime gitti. Normal şartlarda 309 dolardan satılan Apple Watch 3 an itibariyle Amazon.com üzerinde 229 dolardan satılmaya başlandı. Yani Amazon 3. nesil Apple Watch’ın fiyatını 80 dolar aşağıya çekti.

İşin tek kötü yanı ise Amazon.com’un bu ürünü Türkiye’ye göndermiyor oluşu. Çünkü Apple Watch 3 hali hazırda Amazon.com.tr üzerinde de satılmakta. Fakat iki sitedeki fiyatlar arasında büyük bir uçurumun olduğunu da es geçmemek gerekiyor.

Mart ayındaki Apple etkinliğinde neler tanıtılacak? İşte yanıtı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin